K-POP FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na srpski K-pop forum!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Show your K-pop collection!

Ići dole 
+6
Kai-otic
Elfeu~
BubbleDreams
Eternal-Panda
Lynda_
SONEBoy
10 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Show your K-pop collection! Empty
PočaljiNaslov: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! Icon_minitime1Pon 01 Apr 2013, 17:58

Ovdje možete pokazati svoju K-pop kolekciju.Albume,postere i ostali official i unofficial merchandise.

Ja sam danas konačno dobio svoje GG albume(na 1.april,koja ironija).Godinu i po mi je trebalo da ih kupim,but better late than never right?Today was one of the best days ever! dancing Panda-yah,you know I'll always be grateful to you for helping me and explaining me a 100 times how to do it.I'm sorrry for being so stupid and burdensome.

Pa,evo moje K-pop(Soshi) kolekcije...

Hoot mini-album,I Got A Boy album(dobio sam verziju od Yuri) i IGAB poster

[You must be registered and logged in to see this link.]

IGAB

[You must be registered and logged in to see this link.]

Photobook preview,ima dosta slika,nisam mogao sve da ih uslikam..

[You must be registered and logged in to see this link.]

Hoot

[You must be registered and logged in to see this link.]

Hoot photobook preview...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Uz Hoot se dobije i photocard(ja sam dobio Sunny) i stickeri.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Dobio sam i besplatne poklone od kpopmart,mini slike(trebao sam ih dobiti 5 a poslali su 8 funny ),odštampane su sa obje strane.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

IGAB poster.Poster je prelijep uživo,ali moja kamera to ne može da dočara..

[You must be registered and logged in to see this link.]

And last but not least,a photo of me lurking behind Yuri cause I'm a creep.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
Lynda_
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
Lynda_


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Hrvatska
Hobiji : Muzika, svašta nešto.
Raspoloženje : ^-^
Datum upisa : 06.12.2012
Broj poruka : 177

Show your K-pop collection! Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! Icon_minitime1Pon 01 Apr 2013, 21:00

Ajmee kako super, koliko toga. Ljubomorna sam Very Happy Ja bi isto -.-
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=PLuGiZxXDiNhKOUwmVA4e7-uFsqgy9WN0m https://www.youtube.com/user/4LyNdA4
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Show your K-pop collection! Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! Icon_minitime1Pon 01 Apr 2013, 21:18

Lynda_ ::
Ajmee kako super, koliko toga. Ljubomorna sam Very Happy Ja bi isto -.-

Volio bih da mogu da tebi i svima sa foruma kupim bar po jedan cd,ali želje su jedno,a mogućnosti(odnosno nemogućnosti) drugo *sigh* Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Show your K-pop collection! Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! Icon_minitime1Pon 01 Apr 2013, 21:19

SONEBoy ::
Panda-yah,you know I'll always be grateful to you for helping me and explaining me a 100 times how to do it.I'm sorrry for being so stupid and burdensome.
Oppa, I'm just happy I helped you.~


Evo mojih stvari.^^

Big Bang - Still Alive; B1A4 - In the Wind; U-Kiss - DoraDora
[You must be registered and logged in to see this image.]

Znaci, Big Bang
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ima 6 verzija, ja sam uzela Big Bang verziju.
[You must be registered and logged in to see this image.]

B1A4
[You must be registered and logged in to see this image.]

CD
[You must be registered and logged in to see this image.]

Photobook je veoma debeo, ima puno slika.^^
[You must be registered and logged in to see this image.]

U-Kiss
[You must be registered and logged in to see this image.]

It's sparkly~~~
[You must be registered and logged in to see this image.]

Unutra
[You must be registered and logged in to see this image.]

Prva strana photobook-a
[You must be registered and logged in to see this image.]

Sve photocards koje sam dobila uz albume
[You must be registered and logged in to see this image.]

Svi imaju slike sa obe strane osim te Jinyoung photocard
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Show your K-pop collection! Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! Icon_minitime1Pon 01 Apr 2013, 21:29

Eternal-Panda ::

Oppa, I'm just happy I helped you.~

I should repay you.But how?

Stvarno mi se sviđa tvoja kolekcija *O* BigBang album je baš zanimljiv,a U-Kiss album je veoma velik.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
BubbleDreams
Blackjack
Blackjack
BubbleDreams


Pol : Muški
Godina : 27
Lokacija : Србија
Datum upisa : 15.02.2013
Broj poruka : 171

Show your K-pop collection! Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! Icon_minitime1Pon 01 Apr 2013, 21:56

Drago mi je zbog vas što imate barem neku kolekciju, meni se kolekcija može reći da je virtualna-digitalna, u kompu mi je~ :'D Malo sam sad ljubomoran. Gde ste nabavili Smile ? ^_^
Nazad na vrh Ići dole
Lynda_
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
Lynda_


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Hrvatska
Hobiji : Muzika, svašta nešto.
Raspoloženje : ^-^
Datum upisa : 06.12.2012
Broj poruka : 177

Show your K-pop collection! Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! Icon_minitime1Pon 01 Apr 2013, 22:03

SONEBoy ::
Lynda_ ::
Ajmee kako super, koliko toga. Ljubomorna sam Very Happy Ja bi isto -.-

Volio bih da mogu da tebi i svima sa foruma kupim bar po jedan cd,ali želje su jedno,a mogućnosti(odnosno nemogućnosti) drugo *sigh* Sad

Ja se nadam da budem jednog dana išla u Koreju pa da direktno od tamo sve to kupim Razz Barem bi duplo jeftinije prošla. A preko neta...to još nije sigurno i ne isplati se previše :/ Još trebaš čekati dugo dok stigne. Eh, možda jednom i ja naručim koji cd. Jel se može npr. naručiti posterbook, bez cd-a? Mislim da je to čak i bolje.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=PLuGiZxXDiNhKOUwmVA4e7-uFsqgy9WN0m https://www.youtube.com/user/4LyNdA4
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Show your K-pop collection! Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! Icon_minitime1Pon 01 Apr 2013, 22:45

Oboje smo nabavili preko kpopmart.com, a platili preko Western Union. Nije jeftino, ali to je (meni) jedini nacin preko kojeg sam mogla da kupim CD. Ako nemas Paypal ili kreditnu karticu, to jest.

Imas razne photobook, ali ispadnu cak skuplje.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Svi se plase da naruce jer misle da nije sigurno, tako sam i ja, ali eto, ja sam narucila, moja drugarica, i SONEBoy oppa, i sve je proslo u redu. Ceka se oko 2 nedelje, cak i manje.
omg sad sam ponovo usla na taj sajt i videla ostale cd-ove koje bih zelela da imam zasto sam ponovo usla samo povredjujem sebe

Ovo nije jedini sajt za kupovinu, i cak nije jedan od jeftinijih, ili on jedini ima Western Union opciju placanja, gde ti ne treba Paypal ili kartica, vec uplatis pare u posti.
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Show your K-pop collection! Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! Icon_minitime1Pon 01 Apr 2013, 23:01

Panda-yah je sve rekla ^_^ Kpopmart ti je moja preporuka ako ćeš plaćati preko Western Uniona,pouzdani su i brzo dostavljaju.Meni su baš brzo stigli albumi,za nekih 12 dana od kad sam uplatio.I ja sam mislio da nije sigurno,ali sve mi je stiglo na vrijeme i u odlčnom stanju.Kpopmart je 100% siguran,za ostale sajtove ne znam.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
Lynda_
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
Lynda_


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Hrvatska
Hobiji : Muzika, svašta nešto.
Raspoloženje : ^-^
Datum upisa : 06.12.2012
Broj poruka : 177

Show your K-pop collection! Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! Icon_minitime1Uto 02 Apr 2013, 12:52

Hm, stvarno nisam očekivala da će photobook biti toliko skuplji od običnog cd-a. Onda najbolje kupiti cd u kojem dobiš sve živo.
Jedna cura mi je govorila da je kupila par cd-a i dvd-a preko Kpoptown-a, i slučajno tražila malo postere i to, ovdje ih ima jeftinijih i mislim da ima veći izbor nego preko kpopmarta-a:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Sad neznam, ne kužim se u cijene previše. Ali nema veze...jednom u toliko...
A što se tiče cd-a, jel se kojim slučajem snizi cijena nakon par mjeseci, ili ona uvijek ostaje ista? Jer ima isto tako cda od 5,6 eura pa me zanima dal se i u njima dobi posterbook i slike...ili je samo cd pa je zato jeftinije. Jer su albumi inače preko 20 €. Velika je razlika.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=PLuGiZxXDiNhKOUwmVA4e7-uFsqgy9WN0m https://www.youtube.com/user/4LyNdA4
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Show your K-pop collection! Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! Icon_minitime1Uto 02 Apr 2013, 13:08

Ja se nešto razmišljam da kupim neki album big smile Very Happy
E sad, može li neko od vas da mi objasni kako to, koliko para treba, jer sam ja malo glupa za takve stvari big smile

Inače, stvarno, @SONEBoy i @Eternal-Panda stvarno blago vam se Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Show your K-pop collection! Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! Icon_minitime1Uto 02 Apr 2013, 14:19

ELFish ::
Ja se nešto razmišljam da kupim neki album big smile Very Happy
E sad, može li neko od vas da mi objasni kako to, koliko para treba, jer sam ja malo glupa za takve stvari big smile

Inače, stvarno, @SONEBoy i @Eternal-Panda stvarno blago vam se Very Happy

Već je gore u komentarima objašnjeno.Imaš više sajtova sa kojih možeš kupiti.Para treba puno,ali zbog skupog shippinga,albumi sami po sebi nisu skupi.Mene je sve došlo oko 65 eura,a sami albumi su od toga koštali oko 25 eura.Shipping je baš skup,a morao sam da platim i proviziju od Western Uniona i carinu.

@Lynda_ Mislim da cijene albuma zavise od toga šta se dobije u njima.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Show your K-pop collection! Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! Icon_minitime1Uto 02 Apr 2013, 14:33

Lynda_:
Kpoptown je jeftiniji, ali ima skuplji shipping. Znam, imam account i tamo. Za Srbiju je 80$, za okolne zemlje ne znam, ali je sigurno slicno.
Ali da, i taj sajt ima Western Union. Nisam ga pomenula zbog preskupog shipping-a, ali moze i tamo.
Za kpopmart: Cena se ne snizava nakon sto prodje par meseci. Cini mi se da je cena najniza kada CD izadje, cak imas i preorder, kada narucis pre nego sto je CD izasao, a oni ti posalju nakon sto izadje.
Tu, za CD pise LP (Low Price).
Mislim da svi CD-i sadrze photobook, a poster biras da l' ces uzeti. Cak iako pise da je npr. poster besplatan, povecace se cena za nekoliko dolara zbog shippinga. Da, shipping je najgora stvar. Ako nisi sigurna da li CD ima photobook, pogledaj na youtube-u neke 'unboxing videos'. Tu ljudi koji su narucili CD ga otpakivaju, i mozes da vidis sta sve ima unutra.

ELFish:
Ja zelim sve to detaljno da ti objasnim. Samo, moras mi reci sta bi zelela da kupis, koliko para bi potrosila?
Ako nemas Paypal ili kreditnu karticu, mozes platiti preko Western Union. Ne znam bas kako da objasnim, ali to je neka vrsta...svetske banke, mozes da saljes novac bilo gde u svetu, preko pošte.
Ti si iz Crne Gore, zar ne?
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Show your K-pop collection! Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! Icon_minitime1Uto 02 Apr 2013, 14:41

Eternal-Panda ::

ELFish:
Ja zelim sve to detaljno da ti objasnim. Samo, moras mi reci sta bi zelela da kupis, koliko para bi potrosila?
Ako nemas Paypal ili kreditnu karticu, mozes platiti preko Western Union. Ne znam bas kako da objasnim, ali to je neka vrsta...svetske banke, mozes da saljes novac bilo gde u svetu, preko pošte.
Ti si iz Crne Gore, zar ne?
[You must be registered and logged in to see this link.]


Pa htjela bih za početak One Shot od B.A.P ili Mr. Simple od Super Junior. Dap, ja sam iz Crne Gore Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Show your K-pop collection! Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! Icon_minitime1Uto 02 Apr 2013, 15:27

Koji Mr. Simple?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ako hoces, sama pogledaj.
[You must be registered and logged in to see this link.]


B.A.P's One Shot bi te ovoliko izasao (+ naknadno provizija za Western Union i carina)
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nije jeftino, but...yeah.
To sam ja izracunala sa mog account-a, racunajuci shipping za Crnu Goru, naravno.


Takodje napomena: Ovde pisu cene u eurima (EUR), ali osnovna valuta kpopmart-a je dolar (USD). Da prebacis iz jednog u drugo dok razgledas, u gornjem desnom uglu imas zeleni pravougaonik gde mozes da menjas valutu.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Show your K-pop collection! Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! Icon_minitime1Uto 02 Apr 2013, 15:35

Eternal-Panda ::
Koji Mr. Simple?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ako hoces, sama pogledaj.
[You must be registered and logged in to see this link.]


B.A.P's One Shot bi te ovoliko izasao (+ naknadno provizija za Western Union i carina)
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nije jeftino, but...yeah.
To sam ja izracunala sa mog account-a, racunajuci shipping za Crnu Goru, naravno.


Takodje napomena: Ovde pisu cene u eurima (EUR), ali osnovna valuta kpopmart-a je dolar (USD). Da prebacis iz jednog u drugo dok razgledas, u gornjem desnom uglu imas zeleni pravougaonik gde mozes da menjas valutu.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Mr. Simple ovaj prvi big smile Very Happy E aj mi molim te ti izračunaj sve koliko to košta, da ja znam, tj. da počnem da skupljam big smile
Nazad na vrh Ići dole
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Show your K-pop collection! Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! Icon_minitime1Uto 02 Apr 2013, 16:00

[You must be registered and logged in to see this image.]

Da, samo, SuJu Mr. Simple (Type B) album ne ide sa posterom, posto ga vise nema. I dalje ima sve ostalo.
Nazad na vrh Ići dole
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Show your K-pop collection! Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! Icon_minitime1Uto 02 Apr 2013, 16:27

Eternal-Panda ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

Da, samo, SuJu Mr. Simple (Type B) album ne ide sa posterom, posto ga vise nema. I dalje ima sve ostalo.

Pa dobro, u svakom slučaju bolje mi je ovako zajedno, nego samo 1. one shot sam košta 40 eura, a ovo dvoje zajedno 50 big smile Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Show your K-pop collection! Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! Icon_minitime1Uto 02 Apr 2013, 17:05

@ELFish Dongsaengie,nadam se da ćeš i ti uspjeti!^^ Budi oprezna ako budeš plaćala preko Western Uniona,jer mora neko stariji da ti to uplati pošto si maloljetna.

I ja sam dugo skupljao za svoje albume,ali ni to nije bilo dovoljno.Moji su mi platili ostalo nevertheless big smile

I da,bolje ti je da uzmes dva albuma odjednom,vise se isplati.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Show your K-pop collection! Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! Icon_minitime1Uto 02 Apr 2013, 17:54

SONEBoy ::
@ELFish Dongsaengie,nadam se da ćeš i ti uspjeti!^^ Budi oprezna ako budeš plaćala preko Western Uniona,jer mora neko stariji da ti to uplati pošto si maloljetna.

I ja sam dugo skupljao za svoje albume,ali ni to nije bilo dovoljno.Moji su mi platili ostalo nevertheless big smile

I da,bolje ti je da uzmes dva albuma odjednom,vise se isplati.

Keke~ Very Happy Hvala oppa Very Happy ^^ Naravno, reći ću ja mojima da mi oni to uplate Very Happy
Hvala oppa,unnie Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Show your K-pop collection! Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! Icon_minitime1Uto 02 Apr 2013, 18:15

You're welcome dongsaeng. Slobodno me pitaj ako ti treba pomoc.



Verovatno necu smeti ni da pomislim na jos jedan album do svoje 18. godine, pa cak ni tad. we'll see about that i'm a sneaky bastard
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Show your K-pop collection! Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! Icon_minitime1Uto 02 Apr 2013, 18:17

You're welcome dongsaengie,but Panda-yah did all the hard work.

Citat :
Verovatno necu smeti ni da pomislim na jos jedan album do svoje 18. godine, pa cak ni tad. we'll see about that i'm a sneaky bastard

Ni ja,ali ja punim 18 u avgustu,tako da to nije daleko funny But I'm sure you'll figure out something,you're very smart ^^
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Show your K-pop collection! Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! Icon_minitime1Uto 02 Apr 2013, 18:21

Eternal-Panda ::
You're welcome dongsaeng. Slobodno me pitaj ako ti treba pomoc.



Verovatno necu smeti ni da pomislim na jos jedan album do svoje 18. godine, pa cak ni tad. we'll see about that i'm a sneaky bastard

Očekuj još zilion pitanja od mene,slobodno big smile big smile Very Happy

Citat :
You're welcome dongsaengie,but Panda-yah did all the hard work.
Aigo,thank you anyways Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Show your K-pop collection! Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! Icon_minitime1Uto 02 Apr 2013, 18:23

Citat :
Ni ja,ali ja punim 18 u avgustu,tako da to nije daleko funny But I'm sure you'll figure out something,you're very smart ^^

Hey, hey, don't reveal my crossed out small text. It's crossed out and small for a reason. I crossed out and minimised it in your message fyi.

Pa da mi kupe, to sigurno nece, a da ga nabavim bez njihove dozvole and I'll never see the light of day again.
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Show your K-pop collection! Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! Icon_minitime1Uto 02 Apr 2013, 18:34

Eternal-Panda ::


Hey, hey, don't reveal my crossed out small text. It's crossed out and small for a reason. I crossed out and minimised it in your message fyi.

Pa da mi kupe, to sigurno nece, a da ga nabavim bez njihove dozvole and I'll never see the light of day again.

Sorry :3 Mama mi je rekla da bi mi davno to kupila da je znala.And my parents are very happy for me,at least my mom is.Tata mi je rekao da sam potrošio pare na 'knjižice'.Da,tako ih je nazvao big smile
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
Sponsored content





Show your K-pop collection! Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Show your K-pop collection!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
K-POP FORUM :: K-pop svastara :: Zanimljivosti :: K-pop pricaonica-
Skoči na: