K-POP FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na srpski K-pop forum!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)?

Ići dole 
+2
Eternal-Panda
BubbleDreams
6 posters
AutorPoruka
BubbleDreams
Blackjack
Blackjack
BubbleDreams


Pol : Muški
Godina : 27
Lokacija : Србија
Datum upisa : 15.02.2013
Broj poruka : 171

Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Empty
PočaljiNaslov: Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)?   Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Icon_minitime1Pon 02 Sep 2013, 17:27

Ako uopšte ima ono što vas nervira ili čini tužnim. Laughing Laughing 

Mene nervira jedna stvar u poslednje vreme, a to vezano je za SM Entertainment. Nije ono fazon spajanje labela, to je druga priča.

Nervira me što toliko, ali TOLIKO ima BOLJIHpesama na novim albumima njihovih izvođača nego titl/glavni singl. A mogu da budu takvi singlovi, HITOVI! Koja je poenta novi album, i samo jedan singl, i malo sačekajmo, pa opet tako, dragi SM-u? Što zezaš ove fanove?
Evo primer EXO i f(x). EXOv novi album "XOXO" je zaista odličan, i ima mnogo boljih pesama nego Wolf(tipa Black Pearl, Heart Attack, Don't Go), tu će se mnogi složiti. A eto novi, tačnije repackaged album, koja fora?
Novi album od f(x) : Glavni singl je ok, nije instant smash, ali "Pink Tape" ima zaista boljih. Kao što su Toy ili Ending Page. Jako žalosno.
I žao mi što to rade njima, pa treba opet snimati nove, oni umesto postojećeg materijala, oni dodaju novi, i ne izaberu najbolji za glavni singl! Glupo od njih.
Šta vi mislite?
Nazad na vrh Ići dole
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)?   Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Icon_minitime1Pon 02 Sep 2013, 19:14

BubbleDreams ::
Nervira me što toliko, ali TOLIKO ima BOLJIHpesama na novim albumima njihovih izvođača nego titl/glavni singl. A mogu da budu takvi singlovi, HITOVI! Koja je poenta novi album, i samo jedan singl, i malo sačekajmo, pa opet tako, dragi SM-u? Što zezaš ove fanove?
Ja bih da razjasnim ovo pre nego sto pocnem da pricam, da se ne bi zbunili i pogresno razumeli jedni druge:
Singl je jedna do tri pesme (plus-minus instrumetal), uglavnom pre-release koji se kasnije ukljucuje u album.
Title track je glavna pesma albuma koja se promovise.
Barem je tako u kpop svetu.
Sad, mislim da shvatam sta hoces da kazes. Tebi su side tracks bolje od glavnih i voleo bi da one dobijaju isto toliko paznje. But title track are title tracks for a reason.
One su obicno energeticne, cak i ako je ostatak albuma potpuno suprotan, i catchy, jer bi trebalo da privuku paznju. I veruj mi, vecina title tracks su najbolje za one koji nisu toliko veliki fanovi grupe.

BubbleDreams ::
Evo primer EXO i f(x). EXOv novi album "XOXO" je zaista odličan, i ima mnogo boljih pesama nego Wolf(tipa Black Pearl, Heart Attack, Don't Go), tu će se mnogi složiti.
Nije jako tesko prevazici kvalitet pesme Wolf. Ali koliko god to whiny saranghaeyo nervira, toliko mi i ostaje u glavi. Glavna poenta glavne pesme, mada licno u tom albumu favorizujem Baby Don't Cry.

Citat :
A eto novi, tačnije repackaged album, koja fora?
Pare.

Pare pare pare, volim samo pare
Mojoj dusi napacenoj samo pare fale
Pare pare pare, volim da me kvare
Nove ili stare vazno da su pare
Pare suskaju, pare zveckaju
Sta ce meni ljubav prava kada novci nisu tu...


Prilicno sam sigurna ljudi na celu kompanija pevaju ovu pesmu pre nego sto odu na posao. Korejsku verziju naravno.

Uvek sam mislila da je repackaged album samo prilika da uzgrabe od fanova jos novca. Sta, dodaju jos jednu-dve pesme koje su verovatno vec snimili kad i obican album, i 'aj kupite opet. Mada promene slike u albumu a ja i ovako kupujem albume zbog toga tako da me nije briga.

Nego, a Growl? Grehovi Wolf-a su isprani sa Growl. Meni. Mnogo mi je dobra pesma. Ima nesto u kpop pesmama gde se u refrenu jedna fraza ponavlja sto me izuzetno privlaci.

Citat :
Novi album od f(x) : Glavni singl je ok, nije instant smash, ali "Pink Tape" ima zaista boljih. Kao što su Toy ili Ending Page. Jako žalosno.
I žao mi što to rade njima, pa treba opet snimati nove, oni umesto postojećeg materijala, oni dodaju novi, i ne izaberu najbolji za glavni singl! Glupo od njih.
Šta vi mislite?
Iako neki tamo clanak na allkpopu kaze da YG ove godine najvise zaradjuje, mislim da je SM donosio najbolje odluke, business-vise.
Slazem se da Pink Tape ima boljih pesama --Snapshot je moja omiljena-- ali mi je svejedno koja je glavna posto nije k'o da ne mogu jednako da ih slusam.
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)?   Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Icon_minitime1Pon 02 Sep 2013, 19:56

Nijedna kompanija nije savršena, svaka ima svoje bubice koje nas nerviraju, ali kao da njih briga za to. Kao sto je Tea rekla pare su njihova zvijezda vodilja a ne usrećivanje fanova. Ali eto, navešću šta me nervira kod pojedinih kompanija.

SM - Iz te kompanije potiče moja zauvijek omiljena grupa SNSD, tako da imam toplo-hladan odnos sa njima. Neke njihove odluke mi se sviđaju, neke ne.

Npr. ove godine mi se nije dopao način na koji su promovisali f(x). Mislim da je to moglo mnogo bolje. Mislim da f(x) neće opet izbaciti tako dobru pjesmu kao što je Electric Shock, ali vrijeme će pokazati. Vi ste već rekli kako Rum Pum Pum nije najbolja pjesma sa Pink Tape albuma, i ja se sa tim slažem. Više bih volio da je Shadow bio title track, to sam i očekivao zbog onog odličnog art filma. Očekivao sam da će i spot biti onakav, ali ne, dobili smo još jedan spot u kutiji koji mnogo podsjeća na spot za Electric Shock i njihove prijašnje pjesme. Yay.. Očekivao sam da će biti i repackage i follow-up promocije, ali izgleda ništa od toga. Još nešto, f(x) comeback se poklopio sa EXO-vim follow-up promocijama, pa su f(x) ostale u sjenci.

Inače mi se ne sviđa SM-ov način promovisanja 1+1- Kada promovišu jedne izvođače na račun drugih. Sve je to super, SM Family, ali meni se ne to ne sviđa. Npr. Henriju stalno nekog ubacuju iako bi trebao da bude solo. I ostale kompanije to rade, ali SM je definitivno šampion u 1+1 promocijama. Fighting SM!

YG - Novi singl od 2NE1 će izaći sledećeg mjeseca, ne ipak smo se predomislili, mjesec posle. A zašto da to ne odgodimo za sledeću godinu? Please...

Ne sviđaju mi se njihove pjesme u zadnje vrijeme, liče jedna na drugu i dosadne su.

JYP - Ne zamjeram mnogo JYP-u, ali da, napravio je veliku grešku sa Wonder Girls. Kad god mislim o tome krivo mi je, but it's not like I can change anything. Volio bih da Yenny ima solo debut i da nešto konkretno urade sa Yubin i Lim. Mislim da će Sohee biti uspješna kao glumica, a Sunye želim sve najbolje, mada mislim da je vrijeme da kažu da se neće vraćati u WG. Mislim da je to svima jasno.

Osim WG nemam mnogo zamjerki JYP-u, mada bi mogli češće da promovišu svoje izvođače. Nadam se da će miss A brzo imati comeback i da će malo osloboditi Suzy od tolikih obaveza. Plus mogli su mnogo bolje da izvedu 2PM comeback, ali dobro.

To je to za Big 3, ne znam šta da kažem za ostale kompanije.

DSP očigledno nema pojma kako da promoviše svoje grupe osim KARE, nadam se da neće napravti neku dvogodišnju pauzu kao što su to uradili sa Rainbow. One čak nisu ni established grupa, a to su uradili... I nadam se da će ispunjavati zahtjeve članica KARE i da su valjda naučili iz starih grešaka. Ne znam da li želim da KARA obnovi ugovor sa DSP-om, ali DSP is doomed without them.

Cube uglavnom okej, FNC takođe (FT Island comeback please!), Starship su isto okej.. Ne znam više, I tried my best.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)?   Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Icon_minitime1Pon 02 Sep 2013, 21:17

SONEBoy ::
pare su njihova zvijezda vodilja
kako lepo receno sto ja to nisam smislila xP

SONEBoy ::
Npr. ove godine mi se nije dopao način na koji su promovisali f(x). Mislim da je to moglo mnogo bolje. Mislim da f(x) neće opet izbaciti tako dobru pjesmu kao što je Electric Shock, ali vrijeme će pokazati. Vi ste već rekli kako Rum Pum Pum nije najbolja pjesma sa Pink Tape albuma, i ja se sa tim slažem. Više bih volio da je Shadow bio title track, to sam i očekivao zbog onog odličnog art filma. Očekivao sam da će i spot biti onakav, ali ne, dobili smo još jedan spot u kutiji koji mnogo podsjeća na spot za Electric Shock i njihove prijašnje pjesme. Yay.. Očekivao sam da će biti i repackage i follow-up promocije, ali izgleda ništa od toga. Još nešto, f(x) comeback se poklopio sa EXO-vim follow-up promocijama, pa su f(x) ostale u sjenci.
U pravu si. Ja ne obracam mnogo paznje na promocije pa mi je to promaklo. Ali to za box MV me je razocaralo s obzirom da je onaj art video bio tako cool.

SONEBoy ::
Inače mi se ne sviđa SM-ov način promovisanja 1+1- Kada promovišu jedne izvođače na račun drugih. Sve je to super, SM Family, ali meni se ne to ne sviđa. Npr. Henriju stalno nekog ubacuju iako bi trebao da bude solo. I ostale kompanije to rade, ali SM je definitivno šampion u 1+1 promocijama. Fighting SM!
Henriju su ubacili nekog zato sto su mislili da nece skupiti dovoljno fanova sam po sebi, nego moraju da dodaju nekog. Ne samo na offcial pesmu nego i posle; znas da je pevao sa Seohyun i znam za neki cover sa jednim EXO clanom. A sad i Amber na follow-up track.
Moj problem je jedino sto nece da priznaju njega i Zhou Mi-ja kao zvanicne clanove. S obzirom koliko su dugo kod njih to je gotovo uvredljivo.

SONEBoy ::
YG - Novi singl od 2NE1 će izaći sledećeg mjeseca, ne ipak smo se predomislili, mjesec posle. A zašto da to ne odgodimo za sledeću godinu? Please...
How about never, does that work?

Znate sta mene nervira? Promotivni skandali.
K'o da nema dovoljno stvarnih, promotivni skandali su oni koji se lako brisu jednom zvanicnom izjavom kompanije, ali uz to dizu hype oko predstojeceg comebacka. Bad publicity is still publicity, right? I dalje me nervira.

A kada nije tajming isplaniran od strane kompanije, ona su to crazy netizens. Ne znam sta je gore.
Netizens.
Netizens su gori.
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)?   Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Icon_minitime1Pon 02 Sep 2013, 23:26

Eternal-Panda ::

A kada nije tajming isplaniran od strane kompanije, ona su to crazy netizens. Ne znam sta je gore.
Netizens.
Netizens su gori.
Kad vidim pozitivne komentare netizena baš se oduševim. Ali opet, oni jedan dan nekoga dižu u nebesa, a već drugi dan ga pljuju. Two-faced haters.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
BubbleDreams
Blackjack
Blackjack
BubbleDreams


Pol : Muški
Godina : 27
Lokacija : Србија
Datum upisa : 15.02.2013
Broj poruka : 171

Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)?   Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Icon_minitime1Pon 02 Sep 2013, 23:44

Eternal-Panda ::
Singl je jedna do tri pesme (plus-minus instrumetal), uglavnom pre-release koji se kasnije ukljucuje u album.
Title track je glavna pesma albuma koja se promovise.
Barem je tako u kpop svetu.
Sad, mislim da shvatam sta hoces da kazes. Tebi su side tracks bolje od glavnih i voleo bi da one dobijaju isto toliko paznje. But title track are title tracks for a reason.
One su obicno energeticne, cak i ako je ostatak albuma potpuno suprotan, i catchy, jer bi trebalo da privuku paznju. I veruj mi, vecina title tracks su najbolje za one koji nisu toliko veliki fanovi grupe.
Tako je i u ostalom svetu muzike, samo što singlovi se posle mogu uzimati i sa albuma, mislim te pesme već su na albumu, ali nisu singlovi dok to ne urade, barem u američkom popu.
Shvatam i title track kod KPOP-a.
Jesu energične, ali verovatno se nađe i još par energičnih na albumu, barem ja mislim. Hmm, mene jes da prvo privuče title track, ali ja evo sam novopečeni fan f(x) i mogu ti reći da kad se lepo posluša "Pink Tape" ima pesama koje su više smash nego title track.

Eternal-Panda ::
Nije jako tesko prevazici kvalitet pesme Wolf. Ali koliko god to whiny saranghaeyo nervira, toliko mi i ostaje u glavi. Glavna poenta glavne pesme, mada licno u tom albumu favorizujem Baby Don't Cry.
Wolf jeste dobra, nisam rekao da je loša, čak šta više, nakon par slušanja mi je postala jedna od omiljenih EXO pesama.
Eternal-Panda ::
Pare.

Pare pare pare, volim samo pare
Mojoj dusi napacenoj samo pare fale
Pare pare pare, volim da me kvare
Nove ili stare vazno da su pare
Pare suskaju, pare zveckaju
Sta ce meni ljubav prava kada novci nisu tu...
Pare ljude kvare.
To jeste uzimanje para, kao što se radi sa standard i deluxe verzijama albuma, poslednjih par godina, mnogi albumi imaju te "Deluxe edition", govorim za ono što slušam van KPOP-a. Tako da repackage je slično, ne isto, ali poenta su pare.

SONEBoy ::
Npr. ove godine mi se nije dopao način na koji su promovisali f(x). Mislim da je to moglo mnogo bolje. Mislim da f(x) neće opet izbaciti tako dobru pjesmu kao što je Electric Shock, ali vrijeme će pokazati. Vi ste već rekli kako Rum Pum Pum nije najbolja pjesma sa Pink Tape albuma, i ja se sa tim slažem. Više bih volio da je Shadow bio title track, to sam i očekivao zbog onog odličnog art filma. Očekivao sam da će i spot biti onakav, ali ne, dobili smo još jedan spot u kutiji koji mnogo podsjeća na spot za Electric Shock i njihove prijašnje pjesme. Yay.. Očekivao sam da će biti i repackage i follow-up promocije, ali izgleda ništa od toga. Još nešto, f(x) comeback se poklopio sa EXO-vim follow-up promocijama, pa su f(x) ostale u sjenci.
Sad si baš dotakao drugu stvar koja mi ne ide u glavi. Muzički videi u kutiji, u zatvorenom prostoru su zaštitni znak SM-a koliko ja vidim. To dosadi. I nije originalno. Jednostavno, to je žalosno kad imaju toliko para za bolje spotove napolju, pa Wolf baš sad mislim kako bi izgledao napolju, u nekoj šumi.

SONEBoy ::
Inače mi se ne sviđa SM-ov način promovisanja 1+1- Kada promovišu jedne izvođače na račun drugih. Sve je to super, SM Family, ali meni se ne to ne sviđa. Npr. Henriju stalno nekog ubacuju iako bi trebao da bude solo. I ostale kompanije to rade, ali SM je definitivno šampion u 1+1 promocijama. Fighting SM!
To mi u početku nije smetalo, ali vidim da jeste baš nepošteno od njih. Mislim, hej, na kraju ispada da "fanovi" dolaze zbog nekog iz f(x) ili EXO, a ne zbog Henrija iz SuJu-a.

SONEBoy ::
YG - Novi singl od 2NE1 će izaći sledećeg mjeseca, ne ipak smo se predomislili, mjesec posle. A zašto da to ne odgodimo za sledeću godinu? Please...

Ne sviđaju mi se njihove pjesme u zadnje vrijeme, liče jedna na drugu i dosadne su.
Meni se dopadaju nove pesme od 2NE1 ili iz YG-a ako na to misliš.
Ali, glupo što odlažu, pa onda ni oni ne znaju šta će.

Ne pratim toliko ove druge labele, tako da ne znam šta da ti odgovorim. Samo malo pratim i slušam neke iz JYP.
Naravno, Cube super sa 4minute.

Eternal-Panda ::
Znate sta mene nervira? Promotivni skandali.
K'o da nema dovoljno stvarnih, promotivni skandali su oni koji se lako brisu jednom zvanicnom izjavom kompanije, ali uz to dizu hype oko predstojeceg comebacka. Bad publicity is still publicity, right? I dalje me nervira.

A kada nije tajming isplaniran od strane kompanije, ona su to crazy netizens. Ne znam sta je gore.
Netizens.
Netizens su gori.
Svašta, svašta. Treba da se ispoštuje vreme, nadam se da nisu neki glupi razlozi.
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)?   Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Icon_minitime1Uto 03 Sep 2013, 00:27

BubbleDreams ::

Sad si baš dotakao drugu stvar koja mi ne ide u glavi. Muzički videi u kutiji, u zatvorenom prostoru su zaštitni znak SM-a koliko ja vidim. To dosadi. I nije originalno. Jednostavno, to je žalosno kad imaju toliko para za bolje spotove napolju, pa Wolf baš sad mislim kako bi izgledao napolju, u nekoj šumi.
Maltene sve kompanije koriste kutije, nije SM jedini, ali naravno SM je šampion u tome. YG eksperimentiše i neke manje kompanije, ostali koriste kutije.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)?   Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Icon_minitime1Uto 03 Sep 2013, 08:19

Muka mi da citiram big smile


Što se kutija tiče, istina je, sve kompanije to koriste, ali brate. Pogledajte Mr. Simple od SuJua i Electric Shock of F(x). K'o da su od jednog spota pravili durgi. Poenta SMovih comebackova jednom u hiljadu godina jeste to da, mi naravno što duže iščekujemo, i onda kad se njima ćefne, postave taj spot idk, i iako se nama spotovi ne sviđaju i iako se mi stalno žalimo, baš njih briga, , realno ono zbog čega mi gledamo spot jeste većinom zbog umjetnika,tako da, može im se big smile


Što se albuma tiče, Marko, ja i ti smo o tome ćaskali na fbu, i jeste, ove ostale pjesme su mnogo bolje od ovih što promovišu, i @SONEBoy je u pravu, nove pjesme su smorile. Stvarno.
Muka mi je od toga što SuJuu stalno daju neke crapy pjesme, ili što su potpuno zaboravili na njih, iako većina ovih idiota krivi EXO za to, ali ja se uopšte ne slažem sa tim. Pjesme poput Genie od SNSD, pjesme kao It's you od SuJua, ili šta ja znam....Te su pjesme predobre. Idk, ali ove nove su smorile...Postaju dosadne k'o i MVovi prokleti.

Isto gore što ste pomenuli.
YG...2NE1 pjesme su bile MNOGO bolje nego što su sad. idk, jel' Teddy i dalje njima piše pjesme? Mislim, oduševila sam se Rose od Lee Hi, ali ove pjesme od 2NE1...Falling in love sam morala minimum 20-30 puta da odslušam da natjeram sebe da mi se dopadne...Do you love me - by CL ft. 2NE1. Ista situacija kao u Bigbangu. Sve se vrti oko G-Dragona, sve se vrti oko CL.
Bigbang - kad oni planiraju comeback? Postali su mnogo dosadni, i nisu više kao prije. Sad je svako krenuo solo i to sucks. Da vidiš kad završe k'o SS501.

Cube - AKO NEKO IZ CUBEA NE DA NAM JIHYUN DA PJEVA MALO PUNO VIŠE, KUNEM SE POBIĆU IH.
Ako ste planirali da joj ne dajete da pjeva, okej, nije ni trebala da bude član grupa (teško mi je ovo da kažem, ali realno). Mada Cube ima mnogo boljih spotova... big smile


Idk, za ove druge, ne pratim ih baš.. big smile
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)?   Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Icon_minitime1Uto 03 Sep 2013, 09:51

ELFish ::

Cube - AKO NEKO IZ CUBEA NE DA NAM JIHYUN DA PJEVA MALO PUNO VIŠE, KUNEM SE POBIĆU IH.
Ako ste planirali da joj ne dajete da pjeva, okej, nije ni trebala da bude član grupa (teško mi je ovo da kažem, ali realno). Mada Cube ima mnogo boljih spotova... big smile
[You must be registered and logged in to see this image.] Jihyun FTW!

Ali realno, većina ljudi uopšte ne zna da je ona leader. A kako bi i znali kad dobije dvije riječi u svakoj pjesmi. Ne kažem da je Jihyun izvrstan vokal, nije, ali mogu joj dati malo spotlighta. Onda opet, mnogi ne znaju nikog iz 4minute osim Hyune, can't blame them for that.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)?   Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Icon_minitime1Uto 03 Sep 2013, 10:21

SONEBoy ::
[You must be registered and logged in to see this image.]Jihyun FTW!

Ali realno, većina ljudi uopšte ne zna da je ona leader. A kako bi i znali kad dobije dvije riječi u svakoj pjesmi. Ne kažem da je Jihyun izvrstan vokal, nije, ali mogu joj dati malo spotlighta. Onda opet, mnogi ne znaju nikog iz 4minute osim Hyune, can't blame them for that.
Realno, i ja sam u početku mislila da je Hyuna leader, dok nisam počela da ih pratim...
Dobro, Hyuna što je debitovala solo, i plus Gangnam Style, naravno da je ona najpopularnija..Ali da ovako na vođu ne obraćaju pažnju...To dosad nisam gledala...Čak i mutavi SM zna da da svima dovoljno linesa u pjesmi...
Okej, u is it poppin' su joj dali malo više da pjeva..Ali Huh...OMFG. What's your name? O___O Katastrofa...





Eternal-Panda ::
Moj problem je jedino sto nece da priznaju njega i Zhou Mi-ja kao zvanicne clanove. S obzirom koliko su dugo kod njih to je gotovo uvredljivo.

Slažem se. Najbolje bi bilo da ih priznaju...Ionako su u manjku sa članovima..Ja se mnogo plašim da će SuJu biti disbanded jer sada svi moraju da služe vojsku...Što se Henryija tiče, drago mi je što je debitovao solo, ali ja na njega ne gledam kao solo pjevača...Ne znam, Heechul je odavno rekao da ELFovi treba da prihvate Henryija i ZhouMija kao SJ članove, ali Eunhyuk kaže da su oni članovi SJ-Ma, da neće biti priznati kao članovi SJa, i ne znam šta...Oj, majko, ovo je mnogo zbunjujuće...Sviđaju mi se Henryjeve pjesme, n'o dobro, možda će u budućnosti imate pjesme bez 'pomoći big smile'...
Nazad na vrh Ići dole
BubbleDreams
Blackjack
Blackjack
BubbleDreams


Pol : Muški
Godina : 27
Lokacija : Србија
Datum upisa : 15.02.2013
Broj poruka : 171

Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)?   Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Icon_minitime1Sre 04 Sep 2013, 14:32

SONEBoy ::
Maltene sve kompanije koriste kutije, nije SM jedini, ali naravno SM je šampion u tome. YG eksperimentiše i neke manje kompanije, ostali koriste kutije.
Znam to, ali SM je šampion u tome, ne znam, u poslednje vreme nisu zanimljivi spotovi. Dok s druge strane, dopada mi se Do You Love Me od 2NE1(jer ipak YG radi nešto po tom pitanju). :3

YG veoma slabo je radio u prvoj polovini godine sa svojim grupama, bilo svega par pesama. Ali barem su neke od tih pesama jako dobre. Tu priliku je iskoristio SM i ispunio za malo više od pola godine, pa su svi imali comeback, naravno osim SuJU-a i TVXQ, kao da su zaboravili na njih. Ni BoA nije dobila comeback i pažnju kakav su dobili EXO i ostali.
Nazad na vrh Ići dole
CLover
Blackjack/V.I.P
Blackjack/V.I.P
CLover


Pol : Ženski
Godina : 25
Lokacija : Seoul,Korea
Hobiji : Pricati viceve xD
Raspoloženje : Za K-POP uvek :D
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 2937

Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)?   Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Icon_minitime1Sre 04 Sep 2013, 15:11

Kod YG-a mi se ne svidja to sto prednost imaju lideri, jeste da volim CL ali treba da se obrati vise paznje i drugima. Ove pjesme su super, ali nije stil isti kao i predhodne pjesme. Onaj stil je bio bolji, ali ja ih i dalje voolim. Kod SM-a mi se ne svdjaju spotvi jer im se sve vrti u istu kutiju big smile to bi mogli promijeniti.
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)?   Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Icon_minitime1Sre 04 Sep 2013, 15:50

BubbleDreams ::

YG veoma slabo je radio u prvoj polovini godine sa svojim grupama, bilo svega par pesama. Ali barem su neke od tih pesama jako dobre. Tu priliku je iskoristio SM i ispunio za malo više od pola godine, pa su svi imali comeback, naravno osim SuJU-a i TVXQ, kao da su zaboravili na njih. Ni BoA nije dobila comeback i pažnju kakav su dobili EXO i ostali.
Mislim da SuJu i TVXQ ne moraju da imaju comeback svake godine, ipak su senior grupe. BoA pogotovo, žena je debutovala sa 13 godina, njena diskografija je ogromna i uvijek će ostati upamćena kao legenda. Može komotno odmah da se penzioniše, zaradila je para za čitav život. big smile Ja ne znam da li će TVXQ uopšte imati comeback, mnogi govore da će u vojsku. Za SuJu pretpostavljam da su čekali da Heechul odsluži vojni rok, pa mislim da bi u skorije vrijeme trebali da imaju comeback. Ja se nadam da će do kraja godine biti još jedan SNSD comeback ili bar TTS. Soshi su više puta hintovale da rade na albumu, tako da je samo pitanje vremena.

Ne čudi me što je SM toliko pažnje posvetio EXO-u jer su sve njihove najuspješnije grupe odavno prešle standardni životni vijek idol grupa i eventualno će se, htjeli mi to da priznamo ili ne, raspasti. Zbog toga SM želi da se osigura za budućnost i očigledno su uradili odličnu stvar sa EXO. Niko nije predviđao da će se to desiti jer im je debut bio sve osim uspješan, ali eto uspjeli su čak i da obore neke rekorde.

Previše analiziram, a ipak ništa novo nisam rekao. big smile
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)?   Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Icon_minitime1Sre 04 Sep 2013, 20:47

SONEBoy ::
Mislim da SuJu i TVXQ ne moraju da imaju comeback svake godine, ipak su senior grupe. BoA pogotovo, žena je debutovala sa 13 godina, njena diskografija je ogromna i uvijek će ostati upamćena kao legenda. Može komotno odmah da se penzioniše, zaradila je para za čitav život. xDJa ne znam da li će TVXQ uopšte imati comeback, mnogi govore da će u vojsku. Za SuJu pretpostavljam da su čekali da Heechul odsluži vojni rok, pa mislim da bi u skorije vrijeme trebali da imaju comeback. Ja se nadam da će do kraja godine biti još jedan SNSD comeback ili bar TTS. Soshi su više puta hintovale da rade na albumu, tako da je samo pitanje vremena.

Ne čudi me što je SM toliko pažnje posvetio EXO-u jer su sve njihove najuspješnije grupe odavno prešle standardni životni vijek idol grupa i eventualno će se, htjeli mi to da priznamo ili ne, raspasti. Zbog toga SM želi da se osigura za budućnost i očigledno su uradili odličnu stvar sa EXO. Niko nije predviđao da će se to desiti jer im je debut bio sve osim uspješan, ali eto uspjeli su čak i da obore neke rekorde.

Previše analiziram, a ipak ništa novo nisam rekao. big smile
Dobro, za Bou si u pravu...Što se SuJua tiče, neće oni comeback ove godine...SS5 traje do decembra, koliko sam ja obaviještena.. Tako da, ne moramo da se nadamo uopšte. Za TVXQ, nešto sam čula da će neko u vojsku, ali ne znamo koliko je to sigurno. I ja se nadam sa SNSD, ili makar TTS.

Što se EXOa tiče...Najveća glupost koju je SM mogao da uradi jeste da toliko čeka za comeback grupe koja je tek debitovala. To je stvarno idiotski. Mislim, album je pun pogodak..Prodali su preko 700 000 albuma, i to je niko dosad nije prodao u Koreji od 2001. Ali ne znam što su toliko čekali.
Ne znam, toliko zamjerki ovom SM Entu, ali jbt, toliko sam zahvalna što su sastavili grupe kao SuJu, SNSD, EXO, F(x), SHINee,  TVXQ, to su sve moje omiljene grupe..^^
Nazad na vrh Ići dole
BubbleDreams
Blackjack
Blackjack
BubbleDreams


Pol : Muški
Godina : 27
Lokacija : Србија
Datum upisa : 15.02.2013
Broj poruka : 171

Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)?   Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Icon_minitime1Sre 04 Sep 2013, 22:47

Naravno da razumem šta kažeš, jesu SuJu, TVXQ, BoA stari majstori KPOPa i osigurali su se, imaju gomilu para, ali nije meni samo do toga što ne dobijaju skoro comeback, već što ti veoma kvalitetni i talentovani izvođači/grupe ne izdaju ništa novo. Nemojte me pogrešno shvatiti, pa da mislite da je EXO netalentovan ili neki drugi. NE, ne pokušavam to da kažem, Bože, pa daleko od toga, ja smatram da su oni talentovani, i da svaka grupa ima talente, ali stari majstori su stari majstori. Mada treba pružiti šansu novima, svakako.
Zašto ovo spominjem? Pa evo, u poslednje vreme otkrivam starije K-POP grupe, dok sam u prethodnom periodu tokom leta veoma pratio novije. I naravno da slušam EXO i f(x) i ostale, i oni imaju vrh pesme(ne bih onda mogao napisati moj prvi post u ovoj temi da je suprotno). I njih baš volim i dragi su mi.
Nazad na vrh Ići dole
dani_baby_1990
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP



Pol : Ženski
Godina : 34
Lokacija : Mokpo
Hobiji : Pisac fan fikcija, pevanje, ucenje repa xD
Raspoloženje : Excited
Datum upisa : 27.03.2014
Broj poruka : 6

Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)?   Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Icon_minitime1Sre 30 Apr 2014, 12:57

Dobar dan svima pre svega. Ovo je divna tema zahvaljujem na ovkavoj temi jer imam sto sta da kazem. Recimo da sa SM-om sam imala 'Love&Hate' vezu pogtoov za to sto tamo potice moja prezaljena grupa DBSK/TVXQ. Pozdrzaval sam SM do neke granice rekavsi "Njima nije lako, ni njima nije lako sa upravljenjem" ALI?

Nacin na koji je SM postupio je budalast. Zabraniti JYJ-u da se pojavljuje na stanicama U Koreji? jel su JYJ vanzemaljci? Nisu naravno. Izasli su iz kompanije i krenuli svojim zivotima.

Elem to je jedna stvar, druga svatr sto me nervira je naravno sta rade grupama poput EXO-a i F(x) a to su meni vrlo drage grupe. Teraju ih da snimaju mini albume, a pri tom imaju dovoljno vremena na pretek da to lepo "spakuju" u full-album...So yeah I hate SM -_-

Za sad omiljena kompanija mi je TS. Ako se neslazete sa mnom oko ovoga nema veze svako ima svoje misljenje. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.asianfanfics.com/profile/view/370036
Sponsored content





Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)?   Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)? Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta vas nervira kod KPOPa(njihovih labela ili izvođača)?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
K-POP FORUM :: K-pop svastara :: Zanimljivosti :: K-pop pricaonica-
Skoči na: