K-POP FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na srpski K-pop forum!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Dobrodosli

Ići dole 
+44
A.R.M.Y
404Error
胜利
Kim Sely
Youngjae's baby ♥
YoonAddict
Lee Taemin
Marija
~Mizi
seventh devil.
Heechul
AllRiseSilver
hyorin
Tae
KiraBling
BubbleDreams
Bmakesyouscream
taeyeon
Imperator1346
Cassie~
Pikachu.
~*Taeminnie*~ <3
GD GD baby baby
Quincy97
~Bommie..~
mabushii
makibo031226
PrincessHigh
S.O.R.A
Eternal-Panda
Crayon.
Ana97
harunyan
CLover
Nataly♠♥
Jong Up
Elfeu~
SONEBoy
Zelo
~Bug Minzy~
Mitsuki
Kai-otic
Angi93
r0zI
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Sledeći
AutorPoruka
makibo031226
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
makibo031226


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Beograd
Hobiji : Drawing, writting poems, reading.
Raspoloženje : Emoshinki 24/7
Datum upisa : 01.01.2013
Broj poruka : 39

Dobrodosli - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 5 Icon_minitime1Sre 02 Jan 2013, 18:49

Eternal-Panda ::

Ok I am sobbing now. Makiii~♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Kako je internet mali, zar ne? big smile
Evo nista, pravim plan koji ce mi omoguciti da posedujem jos jedan kpop CD opustam se, na raspustu.
Eto, sad pocetak 2013. a mi se ponovo cule. Bas lep nacin da se zapocne godina. yay

Daa~ i srecna Nova godina, svima, sa malim zakasnjenjem. santa

Aaaaaish~ Premali~ XD
Hahaha, you're always plotting something~ yay Koji sad CD hoćeš~? Very Happy
Divan početak godine indeed~!!! ily ily ily
Happy New Year to you too! santa
Nazad na vrh Ići dole
Kai-otic
A.R.M.Y
A.R.M.Y
Kai-otic


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Lost
Datum upisa : 15.10.2012
Broj poruka : 4661

Dobrodosli - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 5 Icon_minitime1Sre 02 Jan 2013, 19:07

makibo ::
No Mercy! ::


Ni ja ne znam sta bih da me K-pop nije spasio ily
Hm a ja mislim suprotno, ima mnogo talentovanih samo ih treba pronaci Smile
Gomawo, dongsaeng~~ I love you

A, ne kažem ja da nema talentovanih osoba trenutno, ima ih... Samo ne u broju u kojem ih je pre bilo, i retko ko obraća pažnju na njih ( ako nisu iz neke dobre kompanije). tongue
Recimo, nova rookie grupa: EXCITE. Oni su deo Penta ENC, za koju većina ljudi u životu nije čula. Debutovali su sa pesmom "Try again", 21. oktobra 2012.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Istog trena su me osvojili. Stvarno su talentovani, naručila sam njihov album-koji mi je jedan od favorita 2012. Ali opet, većina ljubitelja korejske muzike, koje ja poznajem, nikad čula za njih.
A i oni koji su čuli, sve što imaju da kažu jeste da Beat liči na Kevina i Elia iz U-KISS-a, kako Seungwook liči na JR iz NU'EST-a, kako im se pojavljuje EXO znak u spotu (koji je u stvari običan patern, EXO ga ne poseduje, pošto ja imam takve prozore u toaletu, so yeah..), kako im naziv počinje sa "EX"- isto kao kod EXO-a. Tako da su dobili ogroman hejt, jer svi misle kako kopiraju druge grupe .... Stvarno šteta, pošto mi se sviđaju više nego 70% grupa koje su imale debut prošle godine. OTL
Ono što pokušavam da kažem jeste, niko ne ceni talenat ovih dana.... Crying or Very sad
Okay, I'll stop ranting now. XD

E da, to jeste tacno da ne obracaju svi paznju na grupe iz manjih kompanija. :/
Dobri su, pogledala sam obe verzije, i drama ver. i dance ver., ali mi nijedan ne lici na JR-a, Kevina ili Elija. :shock: A i da lice, pa sta?! To ne znaci da bilo koga kopiraju ili da nemaju talenta, a i ima mnogih u svetu koji lice jedni na druge, pa sta?! >.< A to vazi i za onaj "EXO" znak, koji ja ne bih ni primetila, jer ja ne gledam pozadinu u spotovima, vec pevace Very Happy Razz Ali bilo kako bilo, kao sto si rekla, taj znak ne pripada nikome i mrzim kad stalno neko nadje takvu primedbu i u ostalim spotovima, pa kaze da ovaj kopira onog, itd. Mad
I know... agree
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=FLnKyoDzU6zOh8mnJY6VZkgA
makibo031226
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
makibo031226


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Beograd
Hobiji : Drawing, writting poems, reading.
Raspoloženje : Emoshinki 24/7
Datum upisa : 01.01.2013
Broj poruka : 39

Dobrodosli - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 5 Icon_minitime1Sre 02 Jan 2013, 19:51

No Mercy! ::

E da, to jeste tacno da ne obracaju svi paznju na grupe iz manjih kompanija. :/
Dobri su, pogledala sam obe verzije, i drama ver. i dance ver., ali mi nijedan ne lici na JR-a, Kevina ili Elija. :shock: A i da lice, pa sta?! To ne znaci da bilo koga kopiraju ili da nemaju talenta, a i ima mnogih u svetu koji lice jedni na druge, pa sta?! >.< A to vazi i za onaj "EXO" znak, koji ja ne bih ni primetila, jer ja ne gledam pozadinu u spotovima, vec pevace Very Happy Razz Ali bilo kako bilo, kao sto si rekla, taj znak ne pripada nikome i mrzim kad stalno neko nadje takvu primedbu i u ostalim spotovima, pa kaze da ovaj kopira onog, itd. Mad
I know... agree
Svi ti iz malih kompanija se trude trostruko više nego ostali, i na kraju im se ništa ne isplati. Žao mi ih je...
BTOB i B.A.P su preko talentovani~
Daehyun, recimo, ima najbolji high note koji sam čula u poslednje vreme. Isto i sa YoungJaem, dečko ima glas za ubiti. A opet, više ljudi se žali na njegov "baby fat" (koji ja ni ne primećujem tbqh), a malo njih hvali njegov trud i talenat. Zatim, Yongguk i Junhong- Gukov glas i komponovanje, i Junhongov rep, nemam reči.. Jongup je jedan od najboljih dance machina trenutno, a Himchan.... Aish, moj dragi Chimney ( lol! ).... Ima strašno lep glas, i mnogo mi je žao što on i JongUp imaju tako malo rečenica u pesmama. Crying or Very sad
Sad, što se BTOBa tiče... OMFG.... Eunkwang, Changsub, & Hyunsik.. NJIHOVI GLASOVI, živote slatki~! Eunkwang i klavir=OTP. XD Ni Changsub ne zaostaje kad je sviranje klavira u pitanju, još i bubnjevi... Hyunsikovi lyrics, kompozicije, glas i sviranje gitare-----> LE DEAD.
Peniel je isto mnogo dobar dancer, + svira gitaru. Ilhoon( ily ), dobro komponuje, zrači harizmom, i još je savršen reper. SungJae, duša mala, model za +10, glas isto tako, i stvarno je asjdhaufjgdjzahsgdhsjka~

My feels rn~ XD
Tu imamo i EVOL- koje su postigle ALL KILL, stvarno. Nemam komentar, they left me speechless. *q*
Isto važi i za A-JAX, ti momci su tako savršeni da me srce zaboli koliko su underrated.
Uglavnom, EXO me nije nešto oduševio. Imali su fanove čim su najavljeni kao grupa, bez ikakvog razloga- sem toga da su iz SMEnt-a. Nakon debuta... Vukli su se po svetu i promovisali, ništa drugo nisu radili, i opet, svet je više pažnje obratio na njih nego na sve ostale. Mislim, dečki realno jesu talentovani, ali da nisu iz SM-a, niko ih tri puta ne bi pogledao. Onog jadnog Jongina toliko trpaju svima pod nos, KOLIKO JE PRELEP- GLEDAJTE SAMO, zgadio mi se ni kriv ni dužan. A i EXOTICSI su me razočarali, tačno se videlo da većinu čine novajlije, kojima je EXO prva grupa ikada. Ono, verovatno se ne bih obazirala na to sve, da nisu počeli sa pričama kako je TVXQ jadna ROOKIE grupa, koja kopira EXO. Strašno koliko su neinformisani.
I još kad je EXO nominovan, ne samo za rookie grupu godine, već su zajedno stavljeni sa Shinhwom i BigBangom u nominacijama za najbolju grupu inače... Nisam mogla da poverujem, koja farsa...Tako da, ima tu dosta talenata, ali SM mi uništi sve. Ne volim grupe oko kojih se bez razloga previše trude... Jednostavno mi to jadno izgleda. No


RANT #2 STOPS HERE. XDD
Nazad na vrh Ići dole
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Dobrodosli - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 5 Icon_minitime1Sre 02 Jan 2013, 20:35

MakiBo ::
Svi ti iz malih kompanija se trude trostruko više nego ostali, i na kraju im se ništa ne isplati. Žao mi ih je...
BTOB i B.A.P su preko talentovani~
Daehyun, recimo, ima najbolji high note koji sam čula u poslednje vreme. Isto i sa YoungJaem, dečko ima glas za ubiti. A opet, više ljudi se žali na njegov "baby fat" (koji ja ni ne primećujem tbqh), a malo njih hvali njegov trud i talenat. Zatim, Yongguk i Junhong- Gukov glas i komponovanje, i Junhongov rep, nemam reči.. Jongup je jedan od najboljih dance machina trenutno, a Himchan.... Aish, moj dragi Chimney ( lol! ).... Ima strašno lep glas, i mnogo mi je žao što on i JongUp imaju tako malo rečenica u pesmama. Crying or Very sad
Sad, što se BTOBa tiče... OMFG.... Eunkwang, Changsub, & Hyunsik.. NJIHOVI GLASOVI, živote slatki~! Eunkwang i klavir=OTP. XD Ni Changsub ne zaostaje kad je sviranje klavira u pitanju, još i bubnjevi... Hyunsikovi lyrics, kompozicije, glas i sviranje gitare-----> LE DEAD.
Peniel je isto mnogo dobar dancer, + svira gitaru. Ilhoon( ily ), dobro komponuje, zrači harizmom, i još je savršen reper. SungJae, duša mala, model za +10, glas isto tako, i stvarno je asjdhaufjgdjzahsgdhsjka~

My feels rn~ XD
Tu imamo i EVOL- koje su postigle ALL KILL, stvarno. Nemam komentar, they left me speechless. *q*
Isto važi i za A-JAX, ti momci su tako savršeni da me srce zaboli koliko su underrated.
Uglavnom, EXO me nije nešto oduševio. Imali su fanove čim su najavljeni kao grupa, bez ikakvog razloga- sem toga da su iz SMEnt-a. Nakon debuta... Vukli su se po svetu i promovisali, ništa drugo nisu radili, i opet, svet je više pažnje obratio na njih nego na sve ostale. Mislim, dečki realno jesu talentovani, ali da nisu iz SM-a, niko ih tri puta ne bi pogledao. Onog jadnog Jongina toliko trpaju svima pod nos, KOLIKO JE PRELEP- GLEDAJTE SAMO, zgadio mi se ni kriv ni dužan. A i EXOTICSI su me razočarali, tačno se videlo da većinu čine novajlije, kojima je EXO prva grupa ikada. Ono, verovatno se ne bih obazirala na to sve, da nisu počeli sa pričama kako je TVXQ jadna ROOKIE grupa, koja kopira EXO. Strašno koliko su neinformisani.
I još kad je EXO nominovan, ne samo za rookie grupu godine, već su zajedno stavljeni sa Shinhwom i BigBangom u nominacijama za najbolju grupu inače... Nisam mogla da poverujem, koja farsa...Tako da, ima tu dosta talenata, ali SM mi uništi sve. Ne volim grupe oko kojih se bez razloga previše trude... Jednostavno mi to jadno izgleda. No


RANT #2 STOPS HERE. XDD

Wow, draga, stvarno si se raspisala u duginim bojama big smile I'm too lazy to do the colors. T.T
Ali slazem se sa tobom. Narocito za EXOTICs. Doesn't the fandom tell itself it's on crack? Anyways, EXO su talentovani i volim njihove pesme, ali hoces-neces, toliko se prica o njima da i ti saznas sve.
BtoB duse~ joooj ne znam koga vise volim. ily
B.A.P su jako vredno radili ove godine.
Da ne zapocnem svoje preveliko fangirling zbog njih, samo zamisli mene kako vicem 'oppas saranghae' u kompjuterski ekran (no, I don't really do that...unless too many feels are involved THE FEELS TAKE OVER ME). lol jk
Da se nadovezem na tvoj RANT #1:
Bilo je mnogo rookie grupa ove godine, i samo neke, uglavnom iz vecih kompanija, su uspele da budu primecene. Svejedno, sve pokusavaju da se istaknu svojim stilom. Zar nije bilo da su EVOL hejtovali kad su debutovale da kopiraju 2NE1? Idk...
Also, question (regarding EXCITE): Kako neko lici na Kevina i Elia istovremeno? Narocito posto su fizicke osobine njih dvojice potpuno razlicite (taller - shorter; thin - buff...ish etc.).
Da, mogu da vidim zasto ljudi govore da Beat lici na Kevina, verovatno zbog svojih, kao da kazem, zenstvenih crta lica koje obojica poseduju. Za Elia idk really, mozda zato sto ima platinum plavu kosu kao Eli u Believe ili DoraDora, ali dalje ne vidim slicnosti. Na JR-a mi niko ne lici.
A i da mu je klon, stvarno, pa sta?
Da, jos jedna rookie grupa pocinje sa EX-: EXID. Not that it matters, I'm just saying.
*sigh* Ponekad je stresno zaljubiti se u manje poznate grupe jer ne dobijaju paznju koju zasluzuju.
Nazad na vrh Ići dole
Kai-otic
A.R.M.Y
A.R.M.Y
Kai-otic


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Lost
Datum upisa : 15.10.2012
Broj poruka : 4661

Dobrodosli - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 5 Icon_minitime1Sre 02 Jan 2013, 20:46

Citat :
Svi ti iz malih kompanija se trude trostruko više nego ostali, i na kraju im se ništa ne isplati. Žao mi ih je...

Znam, to stvarno nije u redu, ali sta mi tu mozemo Sad

BTOB, B.A.P, EvoL... obozavam ih sve ily I EXO je prilicno dobar, ali se slazem da je SM stvarno preterao s tim promovisanjem, jos kada su ih stalno najavljivali sa 23 teaser-a, zato i ne volim SM Ent., previse se trude oko jedne stvari umesto da idu polako i pametno, a verovatno se i zato raspao TVXQ, pa su ih tuzili. I SuJu vise nije kao pre, spotovi su im suvise jednostavni, a pesme nisu hit kao pre sto je bio Sorry, Sorry, It's you, Bonamana, itd.
A sto se tice fanova EXO-a, slazem se da su neki grozni, ali ima i onih koji nisu, koji vole i ostale grupe i pomazu drugim fanovima, kao npr. neki su cak glasali za B.A.P na MAMA nagradama.
Ah, Daehyun i njegov glas *-* ♥️ To je jedan od razloga zasto mi je on favorit, mada ih volim sve big smile Yongguk je razlog sto sam pocela da volim B.A.P, jos kada se pojavio u duetu sa Jieun, znala sam da ce njegova grupa biti nesto posebno, i nisam se razocarala. Za Youngjae-ov "baby fat" nisam ni znala do pre nekoliko dana, ali sta reci, ja mislim da je jos sladji s time, a jos uvek ima odlican glas. I meni je zao sto Jongup i Himchan nemaju vise tekstova, uvek se cudim kako im ne prepoznajem glas u pesmi, jer ne znam ni gde pevaju. A Zelo i njegov brzi rep a.k.a "LTE rap" nemam reci, a tek ima 16 god. :shock:
Clanove BTOB-a i A-Jax-a jos ne poznajem dovoljno dobro, ali sada barem znam jos vise o BTOB iz tvoje poruke. I EvoL, nadam se da ce uspeti kao i Block B. I love you lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=FLnKyoDzU6zOh8mnJY6VZkgA
makibo031226
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
makibo031226


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Beograd
Hobiji : Drawing, writting poems, reading.
Raspoloženje : Emoshinki 24/7
Datum upisa : 01.01.2013
Broj poruka : 39

Dobrodosli - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 5 Icon_minitime1Sre 02 Jan 2013, 21:02

Eternal-Panda ::


Wow, draga, stvarno si se raspisala u duginim bojama big smile I'm too lazy to do the colors. T.T
Ali slazem se sa tobom. Narocito za EXOTICs. Doesn't the fandom tell itself it's on crack? Anyways, EXO su talentovani i volim njihove pesme, ali hoces-neces, toliko se prica o njima da i ti saznas sve.
BtoB duse~ joooj ne znam koga vise volim. ily
B.A.P su jako vredno radili ove godine.
Da ne zapocnem svoje preveliko fangirling zbog njih, samo zamisli mene kako vicem 'oppas saranghae' u kompjuterski ekran (no, I don't really do that...unless too many feels are involved THE FEELS TAKE OVER ME). lol jk
Da se nadovezem na tvoj RANT #1:
Bilo je mnogo rookie grupa ove godine, i samo neke, uglavnom iz vecih kompanija, su uspele da budu primecene. Svejedno, sve pokusavaju da se istaknu svojim stilom. Zar nije bilo da su EVOL hejtovali kad su debutovale da kopiraju 2NE1? Idk...
Also, question (regarding EXCITE): Kako neko lici na Kevina i Elia istovremeno? Narocito posto su fizicke osobine njih dvojice potpuno razlicite (taller - shorter; thin - buff...ish etc.).
Da, mogu da vidim zasto ljudi govore da Beat lici na Kevina, verovatno zbog svojih, kao da kazem, zenstvenih crta lica koje obojica poseduju. Za Elia idk really, mozda zato sto ima platinum plavu kosu kao Eli u Believe ili DoraDora, ali dalje ne vidim slicnosti. Na JR-a mi niko ne lici.
A i da mu je klon, stvarno, pa sta?
Da, jos jedna rookie grupa pocinje sa EX-: EXID. Not that it matters, I'm just saying.
*sigh* Ponekad je stresno zaljubiti se u manje poznate grupe jer ne dobijaju paznju koju zasluzuju.

Ma bre, nerviram se zbog toga 24/7. Strašno je koliko su ove pridošlice k-pop fandoma površne i arogantne. I want to bitchslap them.. in the face....with a chair...160 km/h..... Ugrh~ >.<
A, to za EvoL... Tačno tako. Zbog njihovog koncepta, kao grupe... Ono, razlikuju se kao i 2NE1, ne reprezentuju "cute & innocent" grupu, pa su zbog toga svi pomislili da kopiraju 2NE1. Ali realno, one su Block B-eva sister grupa. Bilo je očito da će im koncept biti sličan- još im je Kyung komponovao pesme.
A mislim,Jewelry, BEG i CSJH su ono... Bile takve grupe pre nego što je 2NE1 i bio u planu. tako da ne shvatam čemu svo to poređenje. scratch
Bilo kako bilo, svako to poređenje mi ide na živce... Odslušaj par pesama, odgledaj nešto o njima, čisto da vidiš kakvi su, a ne: odmah ih bashuješ jer vidiš da svi misle da kopiraju neku drugu grupu.
Nazad na vrh Ići dole
makibo031226
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
makibo031226


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Beograd
Hobiji : Drawing, writting poems, reading.
Raspoloženje : Emoshinki 24/7
Datum upisa : 01.01.2013
Broj poruka : 39

Dobrodosli - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 5 Icon_minitime1Sre 02 Jan 2013, 21:14

No Mercy! ::

Znam, to stvarno nije u redu, ali sta mi tu mozemo Sad

BTOB, B.A.P, EvoL... obozavam ih sve ily I EXO je prilicno dobar, ali se slazem da je SM stvarno preterao s tim promovisanjem, jos kada su ih stalno najavljivali sa 23 teaser-a, zato i ne volim SM Ent., previse se trude oko jedne stvari umesto da idu polako i pametno, a verovatno se i zato raspao TVXQ, pa su ih tuzili. I SuJu vise nije kao pre, spotovi su im suvise jednostavni, a pesme nisu hit kao pre sto je bio Sorry, Sorry, It's you, Bonamana, itd.
A sto se tice fanova EXO-a, slazem se da su neki grozni, ali ima i onih koji nisu, koji vole i ostale grupe i pomazu drugim fanovima, kao npr. neki su cak glasali za B.A.P na MAMA nagradama.
Ah, Daehyun i njegov glas *-* ♥️ To je jedan od razloga zasto mi je on favorit, mada ih volim sve big smile Yongguk je razlog sto sam pocela da volim B.A.P, jos kada se pojavio u duetu sa Jieun, znala sam da ce njegova grupa biti nesto posebno, i nisam se razocarala. Za Youngjae-ov "baby fat" nisam ni znala do pre nekoliko dana, ali sta reci, ja mislim da je jos sladji s time, a jos uvek ima odlican glas. I meni je zao sto Jongup i Himchan nemaju vise tekstova, uvek se cudim kako im ne prepoznajem glas u pesmi, jer ne znam ni gde pevaju. A Zelo i njegov brzi rep a.k.a "LTE rap" nemam reci, a tek ima 16 god. :shock:
Clanove BTOB-a i A-Jax-a jos ne poznajem dovoljno dobro, ali sada barem znam jos vise o BTOB iz tvoje poruke. I EvoL, nadam se da ce uspeti kao i Block B. I love you lol!

Ah, SMEnt. je načisto uništio SuJu... Ne samo njih, sve ih je uništio. Spotovi su nikakvi, samo ih turaju u one "boxove". Što se pesama tiče, ne žele da postanu mainstream, pa previše eksperimentišu. Recimo, SNSD comeback me je toliko razočarao, ja to ne mogu opisati... Onaj "swag" koncept im ne stoji, pesme sve zvuče kao mashup nekih drugih pesama... Ne znam, nisam njihov fan, ali očekivala sam više od najpopularnije girl grupe.
Znaš kako je to u SMEnt.-u.. "Basically, when you get old/get less popular in SM, they just leave you to rot. They’ll discard you like an old sock. SM controls your life - when you sign on, you’re basically signing away your soul. "
Eto.. H.O.T, Shinhwa, DBSK.... sad i SuJu uništavaju. Haos... Nadam se da će se opametiti i shvatiti da tako sami sebi nanose štetu.
A YoungJae, duša... Idk, on je meni... Asagfhkdzjshkgfakhjgjhasdkfgsa /DEAD
Himchan mi je uništio bias listu, to nije normalno. Mogu da prepoznam njegov glas u pesmama, ali se uvek iznerviram kad shvatim koliko kratko se čuje. T_T
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Dobrodosli - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 5 Icon_minitime1Sre 02 Jan 2013, 21:26

MakiBo ::

Ah, SMEnt. je načisto uništio SuJu... Ne samo njih, sve ih je uništio. Spotovi su nikakvi, samo ih turaju u one "boxove". Što se pesama tiče, ne žele da postanu mainstream, pa previše eksperimentišu. Recimo, SNSD comeback me je toliko razočarao, ja to ne mogu opisati... Onaj "swag" koncept im ne stoji, pesme sve zvuče kao mashup nekih drugih pesama... Ne znam, nisam njihov fan, ali očekivala sam više od najpopularnije girl grupe.
Znaš kako je to u SMEnt.-u.. "Basically, when you get old/get less popular in SM, they just leave you to rot. They’ll discard you like an old sock. SM controls your life - when you sign on, you’re basically signing away your soul. "
Eto.. H.O.T, Shinhwa, DBSK.... sad i SuJu uništavaju. Haos... Nadam se da će se opametiti i shvatiti da tako sami sebi nanose štetu.

Novi koncept SNSD-a je potpuno drugačiji od svega što su prije radile.Neki fanovi su ga okarakterisali kao too extreme,govoreći kako SNSD treba da se vrati pjesmama kao što su Gee i Genie.Ja ne mislim tako već mislim da svaka grupa treba da se mijenja da bi tako što više napredovala.Nervira me to što mnogi govore da su iskopirale 2NE1.To su moje dvije omiljene grupe i samo poređenje ne podnosim.I Got a Boy nije pjesma koja je dopadljiva na prvo slušanje.Meni je tek nakon nekoliko puta ušla u uši.Tako da nije ok što je neki odmah odbacuju nakon prvog slušanja.Naravno,kao što je Yoona rekla ovaj comeback je ili like ili dislike,ne može se svakom svidjeti.

Što se tiče SMEnt-a jesu pomalo messed up.Ipak,ne mogu puno da ih kritikujem jer moja omiljena grupa SNSD je iz te kompanije.Ali nije ok ono što se desilo sa DBSK i mnogo mi je žao što su se raspali.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Dobrodosli - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 5 Icon_minitime1Sre 02 Jan 2013, 21:35

MakiBo ::
Ma bre, nerviram se zbog toga 24/7. Strašno je koliko su ove pridošlice k-pop fandoma površne i arogantne. I want to bitchslap them.. in the face....with a chair...160 km/h..... Ugrh~ >.<
Or give them a hug...around their necks...with a rope...big smile. Ja sam jos uvek prilicno nova i ne bi mi palo na pamet da bashujem neku grupu samo zato sto nije po mom ukusu.
I ne nerviraj se, molim te. ily

MakiBo ::
Bilo kako bilo, svako to poređenje mi ide na živce... Odslušaj par pesama, odgledaj nešto o njima, čisto da vidiš kakvi su, a ne: odmah ih bashuješ jer vidiš da svi misle da kopiraju neku drugu grupu.
^^THIS. Ispadne da ljudi nemaju svoje misljenje, jer ako vecina bashuje, i oni ce, samo da se ne bi izdvajali.

Ne volim da razmisljam kako SMEnt. tretira SuJu i ostale, jer mi ne dolaze lepe pomisli na um. Jedino sto ne razumem je kako to toliko lako prolazi. Koliko puta su SM tuzili i oni su i dalje jedna od 'Big 3' kompanija, i kao da nemaju nameru, a i nemaju nameru, da promene nacin razmisljanja: "If it ain't broke, don't fix it. If it's broken, throw it away." Barem se meni tako cini.

SONEBoy ::
Što se tiče SMEnt-a jesu pomalo messed up.Ipak,ne mogu puno da ih kritikujem jer moja omiljena grupa SNSD je iz te kompanije.
To sto volis SNSD, a one su iz SMEnt., ne znaci da nemas pravo da imas odredjeno misljenje o SM ili o tome kako se ponasaju.


Poslednji izmenio Eternal-Panda dana Sre 02 Jan 2013, 21:41, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Dobrodosli - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 5 Icon_minitime1Sre 02 Jan 2013, 21:40

Eternal-Panda ::

To sto volis SNSD, a one su iz SMEnt., ne znaci da nemas pravo da imas odredjeno misljenje o SM ili o tome kako se ponasaju.

Pa ponašaju se pomalo arogantno i nadmeno,čini mi se.Znam da mnogi K-pop fanovi ne vole SMEnt,ali ja nisam bio into K-pop kada se sve to dešavalo sa tužbama etc,tako da ne znam baš puno o tome.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
Kai-otic
A.R.M.Y
A.R.M.Y
Kai-otic


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Lost
Datum upisa : 15.10.2012
Broj poruka : 4661

Dobrodosli - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 5 Icon_minitime1Sre 02 Jan 2013, 21:57

Citat :
Znaš kako je to u SMEnt.-u.. "Basically, when you get old/get less popular in SM, they just leave you to rot. They’ll discard you like an old sock. SM controls your life - when you sign on, you’re basically signing away your soul. "

Izgleda da je tako, ali ne znam, TVXQ je i dalje dobar, i posle raspada.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=FLnKyoDzU6zOh8mnJY6VZkgA
makibo031226
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
makibo031226


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Beograd
Hobiji : Drawing, writting poems, reading.
Raspoloženje : Emoshinki 24/7
Datum upisa : 01.01.2013
Broj poruka : 39

Dobrodosli - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 5 Icon_minitime1Sre 02 Jan 2013, 22:05

No Mercy! ::


Izgleda da je tako, ali ne znam, TVXQ je i dalje dobar, i posle raspada.

Dobri su... Ali ni upola kao što su bili pre, recimo, 4 godine... Da ne spominjem to da nisu srećni kao pre, što me zapravo najviše i tišti.
Nazad na vrh Ići dole
makibo031226
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
makibo031226


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Beograd
Hobiji : Drawing, writting poems, reading.
Raspoloženje : Emoshinki 24/7
Datum upisa : 01.01.2013
Broj poruka : 39

Dobrodosli - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 5 Icon_minitime1Sre 02 Jan 2013, 22:13

SONEBoy ::

Novi koncept SNSD-a je potpuno drugačiji od svega što su prije radile.Neki fanovi su ga okarakterisali kao too extreme,govoreći kako SNSD treba da se vrati pjesmama kao što su Gee i Genie.Ja ne mislim tako već mislim da svaka grupa treba da se mijenja da bi tako što više napredovala.Nervira me to što mnogi govore da su iskopirale 2NE1.To su moje dvije omiljene grupe i samo poređenje ne podnosim.I Got a Boy nije pjesma koja je dopadljiva na prvo slušanje.Meni je tek nakon nekoliko puta ušla u uši.Tako da nije ok što je neki odmah odbacuju nakon prvog slušanja.Naravno,kao što je Yoona rekla ovaj comeback je ili like ili dislike,ne može se svakom svidjeti.

Što se tiče SMEnt-a jesu pomalo messed up.Ipak,ne mogu puno da ih kritikujem jer moja omiljena grupa SNSD je iz te kompanije.Ali nije ok ono što se desilo sa DBSK i mnogo mi je žao što su se raspali.

Sve njihove pesme su do sad bile ALL KILL, i jednostavno me je šokiralo što je ovaj comeback.. Ne znam kako da se izrazim, a da ne zvuči uvredljivo..... Lamer u odnosu na ostale do sad. "I got a boy" sam odslušala više od deset puta, jer nije moguće da odredim kako se osećam povodom neke pesme iz prvog slušanja. Jednostavno, čudna mi je... Previše toga su nabacali u nju. Devojke super izgledaju, i koreo je perf, ali pesma mi para uši. Sa albuma mi se sviđaju "Look at me" i "XYZ". Bilo kako bilo, album sam preordala, so yeah.. XD
SMEnt... Moje mišljenje o toj kompaniji i ljudima koji je vode radije ne bih da iznosim, jer nemam ništa lepo da kažem. Samo najgore, što im i želim, jer svi zaslužuju da budu bačeni u zatvor ili spaljeni na lomači. To nisu ljudi, već divlje životinje. Ipak izneh svoje mišljenje ooops
To što ja prezirem kompaniju ne utiše na moje mišljenje o artistima koji su pod njom... Šta više, neizmerno ih poštujem, jer tbqh ja ne bih mogla da izdržim tamo. Ono šta oni preživljavaju ne bih ni najgorim neprijateljima poželela. Tako da, yeah.. RESPECT.
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Dobrodosli - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 5 Icon_minitime1Sre 02 Jan 2013, 22:17

MakiBo ::

Sve njihove pesme su do sad bile ALL KILL, i jednostavno me je šokiralo što je ovaj comeback.. Ne znam kako da se izrazim, a da ne zvuči uvredljivo..... Lamer u odnosu na ostale do sad. "I got a boy" sam odslušala više od deset puta, jer nije moguće da odredim kako se osećam povodom neke pesme iz prvog slušanja. Jednostavno, čudna mi je... Previše toga su nabacali u nju. Devojke super izgledaju, i koreo je perf, ali pesma mi para uši. Sa albuma mi se sviđaju "Look at me" i "XYZ". Bilo kako bilo, album sam preordala, so yeah.. XD

Meni se sve pjesme sa albuma dopadaju.(I'm too biased I guess big smile) Kupuješ album?!!Kako?Preko čega?Da li je skupo?Please explain!I need it soo much Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
makibo031226
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
makibo031226


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Beograd
Hobiji : Drawing, writting poems, reading.
Raspoloženje : Emoshinki 24/7
Datum upisa : 01.01.2013
Broj poruka : 39

Dobrodosli - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 5 Icon_minitime1Sre 02 Jan 2013, 22:29

SONEBoy ::


Meni se sve pjesme sa albuma dopadaju.(I'm too biased I guess big smile) Kupuješ album?!!Kako?Preko čega?Da li je skupo?Please explain!I need it soo much Crying or Very sad

Kupujem sve albume koji se izbace... XD
Ovaj njihov košta oko 20 dolara, ali sam ja naručila sa poster tubom i taj košta 30 dolara. Very Happy
Meni inače to sve šalje drugarica iz J. Koreje, ali sam ovaj naručila preko YESASIA. ( [You must be registered and logged in to see this link.]
Naručuje se preko kartice, PAYPAL ili Visa. Mada, PayPal nije omogućen u Srbiji, pa ja koristim hrvatski. XD
Shipping je free, pošto smo internacionalni fanovi~
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Dobrodosli - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 5 Icon_minitime1Sre 02 Jan 2013, 22:32

MakiBo ::

Kupujem sve albume koji se izbace... XD
Ovaj njihov košta oko 20 dolara, ali sam ja naručila sa poster tubom i taj košta 30 dolara. Very Happy
Meni inače to sve šalje drugarica iz J. Koreje, ali sam ovaj naručila preko YESASIA. ( [You must be registered and logged in to see this link.]
Naručuje se preko kartice, PAYPAL ili Visa. Mada, PayPal nije omogućen u Srbiji, pa ja koristim hrvatski. XD
Shipping je free, pošto smo internacionalni fanovi~

I envy you sooo much!I don't think my parents will ever allow me to buy stuff over internet Sad Ja sam iz BiH,pa je sve to sigurno još komplikovanije.Oh,I'm so unlucky Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Dobrodosli - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 5 Icon_minitime1Sre 02 Jan 2013, 22:55

SONEBoy ::

Meni se sve pjesme sa albuma dopadaju.(I'm too biased I guess big smile) Kupuješ album?!!Kako?Preko čega?Da li je skupo?Please explain!I need it soo much Crying or Very sad

E, Marija ti objasnila svoj nacin, a ja cu svoj:
Kupila sam, svoj jedan jedini CD (Big Bang's Still Alive) na kpopmart.com. To je jedini pouzdani sajt, za koji ja znam, koji podrzava Western Union kao nacin placanja (postoji i kpoptown ali tu je shipping jos skuplji), posto ne mogu da platim kreditnom/platnom/kakogosetozove karticom, a kod nas ne postoji PayPal jos uvek (cula sam nesto da se uvodi ove godine, ooh). Western Union ti je kao neki nacin trasfera novca koji ja nema sanse da objasnim kako treba, ali sve jedno, postoji kod nas, mogu se uplatiti pare u svakoj posti, mislim.
Skupo? Za moje roditelje, preskupo. Oko 6000din, od toga je shipping dve trecine. Nije bas toliko lepo ako ne mozes da koristis kreditnu karticu (oh, how I wish I could).
Ali kada sam narucila i kad je moja mama obavila transakciju, CD je stigao lepo zapakovan za oko 2 nedelje.
Kada je dosao, i moja mama je trebala da se potpise da ga preuzme, pricala mi je, posto nisam to licno videla, kako je trcala do postanskog vozila vicuci: "TO JE IZ KOREJE ZA MOJU CERKU." My mother, ladies and gentlemen.
Trenutno radim na tome da izmolim jos jedan CD, ali to je mukotrpan proces.

MakiBo ::
Hahaha, you're always plotting something~ yay Koji sad CD hoćeš~? Very Happy

Da, Maki~ da ti odgovorim da ono pitanje, koji CD hocu da kupim.
Mislim da bi to bio novi B1A4 CD, jer me je njihov 3. mini album 'In the Wind' apsolutno odusevio.
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Dobrodosli - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 5 Icon_minitime1Sre 02 Jan 2013, 23:02

Eternal-Panda ::

E, Marija ti objasnila svoj nacin, a ja cu svoj:
Kupila sam, svoj jedan jedini CD (Big Bang's Still Alive) na kpopmart.com. To je jedini pouzdani sajt, za koji ja znam, koji podrzava Western Union kao nacin placanja (postoji i kpoptown ali tu je shipping jos skuplji), posto ne mogu da platim kreditnom/platnom/kakogosetozove karticom, a kod nas ne postoji PayPal jos uvek (cula sam nesto da se uvodi ove godine, ooh). Western Union ti je kao neki nacin trasfera novca koji ja nema sanse da objasnim kako treba, ali sve jedno, postoji kod nas, mogu se uplatiti pare u svakoj posti, mislim.
Skupo? Za moje roditelje, preskupo. Oko 6000din, od toga je shipping dve trecine. Nije bas toliko lepo ako ne mozes da koristis kreditnu karticu (oh, how I wish I could).
Ali kada sam narucila i kad je moja mama obavila transakciju, CD je stigao lepo zapakovan za oko 2 nedelje.
Kada je dosao, i moja mama je trebala da se potpise da ga preuzme, pricala mi je, posto nisam to licno videla, kako je trcala do postanskog vozila vicuci: "TO JE IZ KOREJE ZA MOJU CERKU." My mother, ladies and gentlemen.
Trenutno radim na tome da izmolim jos jedan CD, ali to je mukotrpan proces.

Sve mi je to previše komplikovano i moji mi to nikad ne bi dozvolili Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Dobrodosli - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 5 Icon_minitime1Sre 02 Jan 2013, 23:09

SONEBoy ::

Sve mi je to previše komplikovano i moji mi to nikad ne bi dozvolili Sad
I know, I'm sorry I can't help you. Sad I ja sam se malo namucila.
Nazad na vrh Ići dole
makibo031226
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
makibo031226


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Beograd
Hobiji : Drawing, writting poems, reading.
Raspoloženje : Emoshinki 24/7
Datum upisa : 01.01.2013
Broj poruka : 39

Dobrodosli - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 5 Icon_minitime1Čet 03 Jan 2013, 12:31

Eternal-Panda ::


Da, Maki~ da ti odgovorim da ono pitanje, koji CD hocu da kupim.
Mislim da bi to bio novi B1A4 CD, jer me je njihov 3. mini album 'In the Wind' apsolutno odusevio.

Aaaa, ja sam ga kupila i prosto sam oduševljena. SAVRŠEN JE~!!! love
Ja sad čekam da izađe Jaejoongov solo mini album, da to kupim, TVXQ i JYJ 2013 kalendar i onda ništa neću kupovati do MBLAQ/2PM/B.A.P comebacka... Što će sve biti u februaru (XD), sem MBLAQ-a.
................ Nakon svega toga, ostaću švorc.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Dobrodosli - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 5 Icon_minitime1Čet 03 Jan 2013, 14:08

MakiBo ::
Aaaa, ja sam ga kupila i prosto sam oduševljena. SAVRŠEN JE~!!! love
Ja sad čekam da izađe Jaejoongov solo mini album, da to kupim, TVXQ i JYJ 2013 kalendar i onda ništa neću kupovati do MBLAQ/2PM/B.A.P comebacka... Što će sve biti u februaru (XD), sem MBLAQ-a.
................ Nakon svega toga, ostaću švorc.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Damn gurl, ti stvarno kupujes sve sto izadje. Laughing
*sob* Volela bih da mogu i ja~
[You must be registered and logged in to see this image.]
Kupi meni jedan~(T.T)~
Nazad na vrh Ići dole
makibo031226
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
makibo031226


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Beograd
Hobiji : Drawing, writting poems, reading.
Raspoloženje : Emoshinki 24/7
Datum upisa : 01.01.2013
Broj poruka : 39

Dobrodosli - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 5 Icon_minitime1Čet 03 Jan 2013, 21:10

Eternal-Panda ::


Damn gurl, ti stvarno kupujes sve sto izadje. Laughing
*sob* Volela bih da mogu i ja~
[You must be registered and logged in to see this image.]
Kupi meni jedan~(T.T)~

Kad skupim pare ponovo, kupiću i tebi jedan~~~~
[You must be registered and logged in to see this image.]
.................ako ih ikada skupim.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
mabushii
Shawol
Shawol
mabushii


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Kanada
Hobiji : Pevanje, slušati muziku, jezike
Raspoloženje : Sretna
Datum upisa : 03.01.2013
Broj poruka : 30

Dobrodosli - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 5 Icon_minitime1Čet 03 Jan 2013, 23:47

Zdravo. Ja se zovem Sarah Smile Imam 15 godina i volim da slušam K-pop, J-pop i gledam dramovi Very Happy Volim da učim jezike. Učim sada francuski, Japanski, Korejski, Makedonski i Ruski Smile Rođena sam u kanadi tako da moj srpski nije baš najbolja big smile Nemam dobro padeži ali trudim se da njih popravim Very Happy 잘 부탁드립니다 よろしくお願いします!!
Nazad na vrh Ići dole
http://prevodikpopijpop.wordpress.com/
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Dobrodosli - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 5 Icon_minitime1Čet 03 Jan 2013, 23:50

mabushii ::
Zdravo. Ja se zovem Sarah Smile Imam 15 godina i volim da slušam K-pop, J-pop i gledam dramovi Very Happy Volim da učim jezike. Učim sada francuski, Japanski, Korejski, Makedonski i Ruski Smile Rođena sam u kanadi tako da moj srpski nije baš najbolja big smile Nemam dobro padeži ali trudim se da njih popravim Very Happy 잘 부탁드립니다 よろしくお願いします!!

Welcome Sarah Very Happy ^3^
Nadam se da ćeš se dobro zabaviti, iako sam ti već ja to rekla Very Happy Wink
Uživaj Very Happy ^3^
Nazad na vrh Ići dole
mabushii
Shawol
Shawol
mabushii


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Kanada
Hobiji : Pevanje, slušati muziku, jezike
Raspoloženje : Sretna
Datum upisa : 03.01.2013
Broj poruka : 30

Dobrodosli - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 5 Icon_minitime1Čet 03 Jan 2013, 23:51

Hvala Gđa.Kwon Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://prevodikpopijpop.wordpress.com/
Sponsored content





Dobrodosli - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 5 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Dobrodosli
Nazad na vrh 
Strana 5 od 17Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
K-POP FORUM :: Welcome :: Dobrodosli-
Skoči na: