K-POP FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na srpski K-pop forum!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Anime/Manga

Ići dole 
+12
A.R.M.Y
Lynda_
~*Taeminnie*~ <3
B2UTYdonna
PrincessHigh
harunyan
Nevena
r0zI
Elfeu~
SONEBoy
Zelo
Kai-otic
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Anime/Manga - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anime/Manga   Anime/Manga - Page 3 Icon_minitime1Ned 08 Sep 2013, 19:04

SONEBoy ::
Moze da te nauči njemački, ali sa japanskim akcentom. big smile
Iskreno, bolje oni zvuce sa japanskim naglaskom, nego ja sa srpskim.

everyone is dying though it's pretty heart-wrenching

Iako se divim Erenu sto tako odlucan i hrabar i sve ostalo, potpuno razumem sto se Armin tako ukocio od straha, jer meni bi se prvoj tako nesto desilo.
Titans are scary, yo. Najjezivije mi je to sto zapravo imaju ljudske glave.
Nazad na vrh Ići dole
taeyeon
Shawol
Shawol
taeyeon


Pol : Ženski
Godina : 28
Lokacija : Neptun
Hobiji : tegobim taksiste i gledam tajvanske serije
Raspoloženje : bit će bolje kad Mjesec uđe u Ribu
Datum upisa : 08.02.2013
Broj poruka : 1037

Anime/Manga - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anime/Manga   Anime/Manga - Page 3 Icon_minitime1Pon 09 Sep 2013, 19:48

Eternal-Panda ::
SONEBoy ::
Moze da te nauči njemački, ali sa japanskim akcentom. big smile
Iskreno, bolje oni zvuce sa japanskim naglaskom, nego ja sa srpskim.

everyone is dying though it's pretty heart-wrenching

Iako se divim Erenu sto tako odlucan i hrabar i sve ostalo, potpuno razumem sto se Armin tako ukocio od straha, jer meni bi se prvoj tako nesto desilo.
Titans are scary, yo. Najjezivije mi je to sto zapravo imaju ljudske glave.
Da mi je da se jednom pošteno posvađam s Erenom, al' na njemačkom. Samo na njemačkom.

Mislim, njemu svaka čast.
Nazad na vrh Ići dole
http://linverno.tumblr.com
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Anime/Manga - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anime/Manga   Anime/Manga - Page 3 Icon_minitime1Pon 09 Sep 2013, 22:10

Yoona ::
Da mi je da se jednom pošteno posvađam s Erenom, al' na njemačkom. Samo na njemačkom.

Mislim, njemu svaka čast.
Neobicno me je iznenadilo da je Eren zapravo titan, s obzirom koliko ih mrzi i sve to. Mada, imam da pogledam jos jednu sezonu, videcemo.

Ko vam je omiljeni lik i zasto? I'll wait until I watch the whole thing to decide, but I want to know about you guys~
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Anime/Manga - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anime/Manga   Anime/Manga - Page 3 Icon_minitime1Pon 09 Sep 2013, 22:32

Eternal-Panda ::


Ko vam je omiljeni lik i zasto? I'll wait until I watch the whole thing to decide, but I want to know about you guys~
Mikasa FTW! Jednostavno je savršena, samo to.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Anime/Manga - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anime/Manga   Anime/Manga - Page 3 Icon_minitime1Sre 11 Sep 2013, 19:27

SONEBoy ::
Mikasa FTW! Jednostavno je savršena, samo to.
'Aj posto ti je omilljena, objasni mi:
Mikasa zeli da zastiti Erena zato sto joj je jedina ostala porodica.
Eren ne priznaje porodicnu vezu tako sto nekoliko puta kaze "I'm not your little brother or kid." a ipak nju to nimalo ne povredjuje.

Imam pitanja u vezi svih likova, ali evo, posto je Mikasa vec pomenuta, njen lik da prucimo prvo.

Nego, odlucila sam za svog omiljenog liko. Jean. Zbog svih nervnih slomova koje je tako uspesno preziveo.
Nazad na vrh Ići dole
taeyeon
Shawol
Shawol
taeyeon


Pol : Ženski
Godina : 28
Lokacija : Neptun
Hobiji : tegobim taksiste i gledam tajvanske serije
Raspoloženje : bit će bolje kad Mjesec uđe u Ribu
Datum upisa : 08.02.2013
Broj poruka : 1037

Anime/Manga - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anime/Manga   Anime/Manga - Page 3 Icon_minitime1Sre 11 Sep 2013, 23:35

I meni je Mikasa omiljeni lik, pa ću se ubaciti dok ti Janko ne odgovori.

Čini se da je ne povređuje jer joj je dovoljno da bude blizu njega. To je sve što joj je potrebno. Eren je Mikasi i mama i tata i brat. To joj je postao one sekunde kad joj je rekao: "Hajde, šta si stala? Idemo kući." Stavi se u njenu poziciju - u jednom danu je ostala bez roditelja, zamalo doživjela da je prodaju u bijelo roblje i dobiva novu porodicu. Eren je njen mali, lični Isus. Ostala je bez druge majke, novi otac joj je nestao i na čitavom svijetu ima samo - koga? Erena.

On njoj nije bitan u materijalnom, koliko u simboličkom smislu.
Kad pomisliš na porodicu, pomisliš na zajednicu. Ne staneš nabrajati mama, tata, braco, seka, tetka, baka, deda, tetak...ne, pomisliš na porodicu kao generalan pojam. Ona je poseban slučaj jer joj je kompletna porodica neko s kim nije u krvnom srodstvu. To je jedina razlika.

Uostalom, teta Carla joj je ostavila u amanet da joj pazi na sina.

Citat :
Eren ne priznaje porodicnu vezu tako sto nekoliko puta kaze "I'm not your little brother or kid."
Naglasak na little brother i na njegovu ličnost.
Prvo, Eren je Ovan, taj ti nikad neće promisliti prije nego što nešto kaže. Drugo, nije ni tip osobe koji naklonost ispoljava nježnošću. Treće...dečko ima 15 godina. Nema ni strpljenja, ni vremena da sjedne i razmišlja o svom odnosu sa osobom koju poznaje 6 godina. Navikao je na nju, moguće da je uzima zdravo za gotovo, ali nikad - nikad - neće uistinu negirati porodičnu vezu. Njemu to prosto ne znači koliko i njoj, jer nikad nisu ni bili u istoj situaciji.

I ima kompleks niže vrijednosti, zato joj stalno prigovara kad god mu priskoči upomoć.

Njoj to ne smeta jer je najsretnija kad zna da je on živ i zdrav. Sve ostalo je manje važno.

Jean je genijalan lik.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://linverno.tumblr.com
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Anime/Manga - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anime/Manga   Anime/Manga - Page 3 Icon_minitime1Sre 11 Sep 2013, 23:57

Eternal-Panda ::

'Aj posto ti je omilljena, objasni mi:
Mikasa zeli da zastiti Erena zato sto joj je jedina ostala porodica.
Eren ne priznaje porodicnu vezu tako sto nekoliko puta kaze "I'm not your little brother or kid." a ipak nju to nimalo ne povredjuje.

Imam pitanja u vezi svih likova, ali evo, posto je Mikasa vec pomenuta, njen lik da prucimo prvo.

Ovako Tea, nije istina da Eren ne priznaje porodičnu vezu već je to rekao u afektu. On je previše ponosan i ne želi da dozvoli da ga Mikasa stalno štiti, a na kraju se to uvijek desi. Oni nisu krvni srodnici, tako da opet ima smisla što joj je rekao da joj nije brat, jer stvarno nije. Veza između Mikase i Erena je komplikovana i teško ju je objasniti, porodična veza sa primjesom romanse. It sounds so weird, doesn't it? big smile Već je Nora spomenula, Eren je jedino što je Mikasi preostalo na svijetu i ne želi ni pod koju cijenu da ga izgubi. Spremna je rizikovati svoj život za njega jer je on to isto uradio za nju kad su bili manji od makova zrna. Vjerovatno se osjeća dužnom, ali ne samo to, želi da zaštiti jedino što je ostalo od porodice/bliskih ljudi. Sve ih je izgubila veoma rano, jedino joj je Eren preostao.

A Eren kao muškarac ne dozvoljava da ga djevojka iznova i iznova štiti, nije ni prvi ni poslednji.

Ja mislim da je Mikasa zaljubljena u Erena(kao da ja to jedini mislim big smile ), više puta su hintovali na to, pa je njeno ponašanje i razumljivo. A nju još obavija neki veo misterije, tako da ćemo možda saznati još nešto o njoj što bi dublje objasnilo njeno ponašanje, mada mislim da je to sasvim dovoljno obrađeno i pojašnjeno.

Još nešto, Eren je u njoj probudio volju za životom, volju da se bori i da opstane. ''Tattakai, tattakai!''
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Anime/Manga - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anime/Manga   Anime/Manga - Page 3 Icon_minitime1Čet 12 Sep 2013, 14:52

Da, veza izmedju Mikase i Erena je jedna zanimljiva tema, koju ste oboje pomenuli u svojim tekstovima. Porodicna ili romanticna? Tacno na liniji izmedju toga?
"Defend your boyfriend."
*blush* "He's my family."


Takodje, da sam na mestu kralja, menjala bih svu 3D Maneuver Gear za avione.
Njihov post-apokalipticki svet je u jednom pogledu dosta napredan, a u drugom potpuno zaostao. Imaju tu super opremu i oruzje, a nemaju stvari kao sto su avioni, kola, pa cak ni radio, koji bi im mnogo pomogao u komunikaciji.
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Anime/Manga - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anime/Manga   Anime/Manga - Page 3 Icon_minitime1Čet 12 Sep 2013, 15:56

Eternal-Panda ::


Takodje, da sam na mestu kralja, menjala bih svu 3D Maneuver Gear za avione.
Njihov post-apokalipticki svet je u jednom pogledu dosta napredan, a u drugom potpuno zaostao. Imaju tu super opremu i oruzje, a nemaju stvari kao sto su avioni, kola, pa cak ni radio, koji bi im mnogo pomogao u komunikaciji.
I ja sam razmišljao o tome. Možda nemaju potrebne resurse da naprave avione i sl. pošto su ograničeni na zidove?
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Anime/Manga - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anime/Manga   Anime/Manga - Page 3 Icon_minitime1Čet 12 Sep 2013, 16:51

SONEBoy ::
I ja sam razmišljao o tome. Možda nemaju potrebne resurse da naprave avione i sl. pošto su ograničeni na zidove?
Dobro, ali imaju brodove. I to ne neke camce, vec one velike, k'o za krstarenje. Cudi me kako nemaju avione, posto oni bi im neverovatno pomogli. Mogli bi da se koriste za nadgledanje, ali i kao oruzje, a jedini nacin putovanja gde ne bi bili ugrozeni titanima je letenje. Radnja se desava u buducnosti, tako da kako nisu nasli neki stari model ili nacrt iz kojih bi naucili kako da ih naprave.

Mada, aviona verovatno nema zato sto se ne uklapaju u plot. xP
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Anime/Manga - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anime/Manga   Anime/Manga - Page 3 Icon_minitime1Čet 12 Sep 2013, 17:26

Eternal-Panda ::


Mada, aviona verovatno nema zato sto se ne uklapaju u plot. xP
Pa to, bilo bilo bi prelako sa avionima. big smile
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Anime/Manga - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anime/Manga   Anime/Manga - Page 3 Icon_minitime1Čet 12 Sep 2013, 17:34

ne znam zasto ali ovaj gif mi je jako smesan
am i immature? big smile

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Anime/Manga - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anime/Manga   Anime/Manga - Page 3 Icon_minitime1Čet 12 Sep 2013, 19:46

Eternal-Panda ::

am i immature? big smile
You? Immature? Aniyo.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Anime/Manga - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anime/Manga   Anime/Manga - Page 3 Icon_minitime1Pet 13 Sep 2013, 22:57

SONEBoy ::
You? Immature? Aniyo.
that gif is funny oppa don't deny it

Ali ne bi trebalo da gledam SNK na tumblru, previse je zabavno and I don't have tiiiime. Svaki dan stalno nesto, hocu da se vratim na letnji raspust. T.T

but there are so many picturesss
even...
[You must be registered and logged in to see this image.]
the matryoshka theme
from [You must be registered and logged in to see this link.] song


nazalost niko u mojem irl okruzenju ne smatra ni zombije ni titane zanimljivim...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
taeyeon
Shawol
Shawol
taeyeon


Pol : Ženski
Godina : 28
Lokacija : Neptun
Hobiji : tegobim taksiste i gledam tajvanske serije
Raspoloženje : bit će bolje kad Mjesec uđe u Ribu
Datum upisa : 08.02.2013
Broj poruka : 1037

Anime/Manga - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anime/Manga   Anime/Manga - Page 3 Icon_minitime1Sre 30 Okt 2013, 15:10

Eternal-Panda ::
Takodje, da sam na mestu kralja, menjala bih svu 3D Maneuver Gear za avione.
Njihov post-apokalipticki svet je u jednom pogledu dosta napredan, a u drugom potpuno zaostao. Imaju tu super opremu i oruzje, a nemaju stvari kao sto su avioni, kola, pa cak ni radio, koji bi im mnogo pomogao u komunikaciji.

koji crni avioni ba ljudi nemaju šta jest
Nazad na vrh Ići dole
http://linverno.tumblr.com
Sponsored content





Anime/Manga - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anime/Manga   Anime/Manga - Page 3 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Anime/Manga
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
K-POP FORUM :: J-Pop/Rock i C-Pop/Rock :: J-Pop/Rock i C-Pop/Rock :: J-Pop/Rock-
Skoči na: