Dobrodošli na srpski K-pop forum!

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

Love Rain

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
r0zI
Admin
Admin

Pol : Ženski
Godina : 23
Hobiji : Citanje
Raspoloženje : -.-
Datum upisa : 14.10.2012
Broj poruka : 4954

PočaljiNaslov: Love Rain   Ned 03 Mar 2013, 19:43

[You must be registered and logged in to see this image.]

Da li ste je gledali? Da li vam se dopada? Omiljeni lik, parovi, epizoda, scena? Omiljene pesme iz serije? Raspisite se slobodno..  Very Happy

Angel face is disguise for the devil inside

Poslednji izmenio r0zI dana Ned 06 Jul 2014, 20:19, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.youtube.com/playlist?feature=g-user-f&list=FLNxFJ-eS0fHUEx_PuGhyRcw http://us5andth-4ever.heavenforum.org/
SONEBoy
S♡NE
S♡NE

Pol : Muški
Godina : 22
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

PočaljiNaslov: Re: Love Rain   Ned 03 Mar 2013, 20:14

Love Rain je prva korejska drama koju sam gledao i mnogo mi se dopala.Ja sam SONE pa sam počeo da je gledam zbog Yoone naravno funny

Omiljeni likovi su mi Ha Na i Seo Joon,tj. glavni likovi.In Ha i Yoon Hee i njihova nesrećna ljubavna priča mi je bila baš tužna,ali sam ih više volio u prošlosti kad su ih glumili Jang Geun Suk i Yoona,nego posle kad ostare Razz Najviše su mi se svidjele prve četiri epizode,kad se radnja odvija u 70-im godinama,mada su mi i sve ostale epizode super Smile

Omiljena pjesma mi je Because It's You koju pjeva Tiffany,stvarno je prelijepa,to mi je jedna od omiljenih pjesama ^^.Sviđa mi se i pjesma Love Rain od Jang Geun Suka,kao i ostatak OST-a.

Just stay forever~
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
r0zI
Admin
Admin

Godina : 23
Hobiji : Citanje
Raspoloženje : -.-
Datum upisa : 14.10.2012
Broj poruka : 4954

PočaljiNaslov: Re: Love Rain   Pon 15 Sep 2014, 19:43

SONEBoy ::
Ja sam SONE pa sam počeo da je gledam zbog Yoone naravno

Ja zbog Jang Geun Suk-a-  Very Happy

Citat :
Omiljeni likovi su mi Ha Na i Seo Joon,tj. glavni likovi
In Ha i Yoon Hee i njihova nesrećna ljubavna priča mi je bila baš tužna,ali sam ih više volio u prošlosti kad su ih glumili Jang Geun Suk i Yoona,nego posle kad ostare Razz
Najviše su mi se svidjele prve četiri epizode,kad se radnja odvija u 70-im godinama,mada su mi i sve ostale epizode super Smile

I meni su Ha Na i Joon. Ja Yoonu nisam narocito volela, ali posle ove drame, mi je simpaticnija.
I ja sam vise njihove roditelje volela kada su bili mladi.
Meni prve cetiri epizode nisu bile narocito zanimljive.

Citat :
Omiljena pjesma mi je Because It's You koju pjeva Tiffany,stvarno je prelijepa,to mi je jedna od omiljenih pjesama ^^. Sviđa mi se i pjesma Love Rain od Jang Geun Suk-a.

I meni se jako svidja Tiffany-na pesma, mada sam mislila da je peva Yoona.

I sta se to desilo sa Joon-ovom majkom da je poslala tako fina? Bila sam jako iznenadjena njenom promenom, i nisam razumela o cemu se radi.
Da dodam jos da od svih drama koje sam gledala, ova ima najlepsi kraj. pinkheart

Angel face is disguise for the devil inside
Nazad na vrh Ići dole
http://www.youtube.com/playlist?feature=g-user-f&list=FLNxFJ-eS0fHUEx_PuGhyRcw http://us5andth-4ever.heavenforum.org/
Kai-otic
Admin
Admin

Godina : 24
Datum upisa : 15.10.2012
Broj poruka : 4600

PočaljiNaslov: Re: Love Rain   Sre 05 Nov 2014, 23:37

In Ha i Yoon Hee i njihova nesrećna ljubavna priča mi je bila baš tužna,ali sam ih više volio u prošlosti kad su ih glumili Jang Geun Suk i Yoona,nego posle kad ostare Razz

r0zI ::
Meni prve cetiri epizode nisu bile narocito zanimljive.

I sta se to desilo sa Joon-ovom majkom da je poslala tako fina? Bila sam jako iznenadjena njenom promenom, i nisam razumela o cemu se radi.

Meni su prve 4 epizode bile i malo dosadne, zabava mi je tek pocela kad su se Joon i Hana upoznali, tad mi je pocelo da bude sve zanimljivije. Kao npr. kad je Hana izgubila mobilni i bila je kod Joona i nije hteo da joj lepo vrati, pa mu je ona naplatila tako sto je napisala nesto ruzem na ogledalo pa su ostali mislili da je duh u sobi. Laughing

Ja sam SONE pa sam počeo da je gledam zbog Yoone naravno

Ja zbog Jang Geun Suk-a-  Very Happy

A ja zbog Rozi. Very Happy
Dobro, verovatno bih jednom u buducnosti odgledala i zbog Jang Geun Suka, posto ga i ja volim, ali sad me ova drama jos nije toliko zanimala, pa ga sama ne bih odgledala.

Omiljena pjesma mi je Because It's You koju pjeva Tiffany,stvarno je prelijepa,to mi je jedna od omiljenih pjesama ^^. Sviđa mi se i pjesma Love Rain od Jang Geun Suk-a.

I meni se jako svidja Tiffany-na pesma, mada sam mislila da je peva Yoona.

I ja sam mislila da ju je Yoona otpevala. Meni se prvo nije toliko svidela, tek pri kraju valjda, a za Love Rain pesmu mislim da mi se nije ni tad svidela. big smile

A omiljeni likovi su mi Joon, Hana i Sunho, za koga mi je malo bio i zao, steta sto mu nisu nasli nekog drugog osim Hane.
Joonov asistent, Josoo, je takodje bio smesan, kao i necak od Changmoa, Jeon Seol, koga je glumio Seo In Guk.

http://www.youtube.com/playlist?list=FLnKyoDzU6zOh8mnJY6VZkgA

Love Rain
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Trazim Instrumental

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
K-POP FORUM :: K-Filmovi/Drame :: K-Filmovi i drame-
Skoči na: