K-POP FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na srpski K-pop forum!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Pretty Little Liars

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
BubbleDreams
Blackjack
Blackjack
BubbleDreams


Pol : Muški
Godina : 27
Lokacija : Србија
Datum upisa : 15.02.2013
Broj poruka : 171

Pretty Little Liars Empty
PočaljiNaslov: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars Icon_minitime1Ned 10 Mar 2013, 12:08

Radnja se odvija u malom gradu gde se svi poznaju. Serija prati 5 najboljih drugarica, koje su jednu noć provele u kolibi i nakon te noći više ništa nije ostalo isto. Njihova queen B, odnosno Alison je te noći nestala. Nakon misteriozne noći njih 4 su prekinule prijateljstva, ali godinu dana posle nestanka Alison, njeno telo je pronađeno. Ono što je interesatno je da svakoj od 4 drugarice stižu tajne poruke, a onaj koji šalje poruke se potpisuje kao A (Alison). Takođe, jedino je Alison i znala te tajne o njima. Nakon sahrane, u grad se vraćaju i ljudi kojima su devojke nesmotreno nanele zlo i sada se plaše da tajne ne izađu na videlo.

Gleda li neko? Mišljenja? Koja sezona/epizoda? Omiljeni lik? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Angi93
L.O.Λ.E
L.O.Λ.E
Angi93


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Mystic Falls
Hobiji : citanje, pisanje, net
Raspoloženje : ...please don't stop the rain...
Datum upisa : 21.11.2012
Broj poruka : 1168

Pretty Little Liars Empty
PočaljiNaslov: Re: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars Icon_minitime1Pon 18 Mar 2013, 18:00

Ja sam tek pocela da gledam, tako da ne mogu jos da komentarisem Smile Do sad su mi najsimpaticniji Aria, Ezra i Hanna.
Nazad na vrh Ići dole
 
Pretty Little Liars
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
K-POP FORUM :: K-POP OFF :: Sve o tebi :: Filmovi/Serije-
Skoči na: