K-POP FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na srpski K-pop forum!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Vasa omiljena drama?

Ići dole 
+13
mabushii
Bmakesyouscream
Angi93
Elfeu~
~*Taeminnie*~ <3
GD GD baby baby
harunyan
Kai-otic
Lynda_
Zelo
SONEBoy
Nataly♠♥
r0zI
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Kai-otic
A.R.M.Y
A.R.M.Y
Kai-otic


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Lost
Datum upisa : 15.10.2012
Broj poruka : 4661

Vasa omiljena drama? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena drama?   Vasa omiljena drama? - Page 2 Icon_minitime1Uto 19 Feb 2013, 22:18

eky ::
Ja sam pogledala i Boys over flowers, trenutno mi je ona omiljena drama. ily
Serija je odlicna, obozavam F4, Junpyo & Jandi, preslatki su! I love you
A takodje volim i Yijung & Gaeul, samo je steta sto se nisu poljubili do kraja serije. Sad
Najomiljeniji lik mi je So Yijung, obozavam ga! love
Svidja mi se i bromance medju Yijunga i Woobina. Very Happy
Samo mi je bilo zao Jihoo-ja sto je stalno bio usamljen, a jos i ono sto se desilo sa njegovim dedom. Sad

Zaboravih jos da napisem da ne volim, tj. mrzim tu "Zlu vesticu" (Junpyo-ovu majku). Ah, sto me nervira ta zena. angry no! batine
Takodje me nervira i ona Dzindzer, njene drugarice i svi oni drugi studenti koji su toliko maltretirali Jandi i ostale koji su dobili tu crvenu kartu. Ne mogu da verujem kako su toliko nezreli i nevaspitani, gori su i od dece u obdanistu. dont batine
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=FLnKyoDzU6zOh8mnJY6VZkgA
Angi93
L.O.Λ.E
L.O.Λ.E
Angi93


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Mystic Falls
Hobiji : citanje, pisanje, net
Raspoloženje : ...please don't stop the rain...
Datum upisa : 21.11.2012
Broj poruka : 1168

Vasa omiljena drama? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena drama?   Vasa omiljena drama? - Page 2 Icon_minitime1Sre 20 Feb 2013, 16:22

eky ::
eky ::
Ja sam pogledala i Boys over flowers, trenutno mi je ona omiljena drama. ily
Serija je odlicna, obozavam F4, Junpyo & Jandi, preslatki su! I love you
A takodje volim i Yijung & Gaeul, samo je steta sto se nisu poljubili do kraja serije. Sad
Najomiljeniji lik mi je So Yijung, obozavam ga! love
Svidja mi se i bromance medju Yijunga i Woobina. Very Happy
Samo mi je bilo zao Jihoo-ja sto je stalno bio usamljen, a jos i ono sto se desilo sa njegovim dedom. Sad

Zaboravih jos da napisem da ne volim, tj. mrzim tu "Zlu vesticu" (Junpyo-ovu majku). Ah, sto me nervira ta zena. angry no! batine
Takodje me nervira i ona Dzindzer, njene drugarice i svi oni drugi studenti koji su toliko maltretirali Jandi i ostale koji su dobili tu crvenu kartu. Ne mogu da verujem kako su toliko nezreli i nevaspitani, gori su i od dece u obdanistu. dont batine

ja sa jedne strane mrzim Junpyo-ovu majku, stvarno je grozna, ali sa druge strane me stvarno fascinira kako moze da bude tako zla Laughing nadam se da ce me neko shvatiti funny
Nazad na vrh Ići dole
Kai-otic
A.R.M.Y
A.R.M.Y
Kai-otic


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Lost
Datum upisa : 15.10.2012
Broj poruka : 4661

Vasa omiljena drama? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena drama?   Vasa omiljena drama? - Page 2 Icon_minitime1Uto 26 Feb 2013, 16:54

Raindrop' ::
ja sa jedne strane mrzim Junpyo-ovu majku, stvarno je grozna, ali sa druge strane me stvarno fascinira kako moze da bude tako zla Laughing nadam se da ce me neko shvatiti funny

Pa, razumem te ja, i znam, stvarno je dobro odigrala ulogu zlikovca, ali me ipak muci to sto je tako zla. Razz
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=FLnKyoDzU6zOh8mnJY6VZkgA
mabushii
Shawol
Shawol
mabushii


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Kanada
Hobiji : Pevanje, slušati muziku, jezike
Raspoloženje : Sretna
Datum upisa : 03.01.2013
Broj poruka : 30

Vasa omiljena drama? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena drama?   Vasa omiljena drama? - Page 2 Icon_minitime1Pet 31 Maj 2013, 06:46

Moj omiljena drama je verovatno Mishievious kiss Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://prevodikpopijpop.wordpress.com/
kimmimi
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
kimmimi


Pol : Ženski
Godina : 28
Lokacija : Mimi's world xD
Hobiji : gledanje dokumentarnih filmova s familiju xD
Raspoloženje : hronicna neispavanost xD
Datum upisa : 13.04.2014
Broj poruka : 11

Vasa omiljena drama? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena drama?   Vasa omiljena drama? - Page 2 Icon_minitime1Ned 13 Apr 2014, 10:42

Secret Garden. Prva k-drama koju sam gledala. Nsm verovala da mogu onoliko da placem i da se smejem big smile A najbolje je bilo sto sam prevodila neke delove epizoda mojoj mami, pa nam se cela porodica smejala.. Onako uplakane obe pred kompom, 'Da, da, to joj je reko' 'Ne pricaj! Bozee!' big smile
Nazad na vrh Ići dole
Kai-otic
A.R.M.Y
A.R.M.Y
Kai-otic


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Lost
Datum upisa : 15.10.2012
Broj poruka : 4661

Vasa omiljena drama? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena drama?   Vasa omiljena drama? - Page 2 Icon_minitime1Uto 15 Apr 2014, 01:59

kimmimi ::
Secret Garden. Prva k-drama koju sam gledala. Nsm verovala da mogu onoliko da placem i da se smejem xDA najbolje je bilo sto sam prevodila neke delove epizoda mojoj mami, pa nam se cela porodica smejala.. Onako uplakane obe pred kompom, 'Da, da, to joj je reko' 'Ne pricaj! Bozee!' big smile

big smile Moram vec jednom to da pogledam! :3

Ako hoces, mozes da pises ovde jos o SG-u (kao npr. omiljene parove, likove, itd.): [You must be registered and logged in to see this link.] ^^
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=FLnKyoDzU6zOh8mnJY6VZkgA
胜利
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
胜利


Pol : Ženski
Godina : 25
Lokacija : Sofija
Hobiji : Kineski jezik, korejske serije, k-pop, muzika
Raspoloženje : Razlicito
Datum upisa : 12.02.2014
Broj poruka : 46

Vasa omiljena drama? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena drama?   Vasa omiljena drama? - Page 2 Icon_minitime1Čet 01 Maj 2014, 19:35

Moja omiljena drama je bila 49 Days, jer mi se dopao sadrzaj, ali kraj je bio veoma tuzan..  Crying or Very sad 
Najbolja je bila Song Yi Kyung (ne znam, koja glumica), ponekad bih htela, da govorim kao ona - "bas me briga za sve druge ljude, tuzna sam, ali ti me neces vise naraniti" - takav nacin Very Happy Very Happy Very Happy
Gu Family Book, My Girlfriend is a Gumiho, i God's Gift - 14 Days takodje su odlicne, i mislim da ih treba gledati Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
404Error
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP



Pol : Other / Decline to state
Datum upisa : 31.05.2014
Broj poruka : 3066

Vasa omiljena drama? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena drama?   Vasa omiljena drama? - Page 2 Icon_minitime1Sub 31 Maj 2014, 20:55

Dong Yi <3
Nazad na vrh Ići dole
胜利
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
胜利


Pol : Ženski
Godina : 25
Lokacija : Sofija
Hobiji : Kineski jezik, korejske serije, k-pop, muzika
Raspoloženje : Razlicito
Datum upisa : 12.02.2014
Broj poruka : 46

Vasa omiljena drama? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena drama?   Vasa omiljena drama? - Page 2 Icon_minitime1Sub 05 Jul 2014, 13:26

Da li ste gledali "Rooftop Prince" ? Very Happy Odlicna drama!
Nazad na vrh Ići dole
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Pol : Ženski
Godina : 30
Hobiji : Citanje
Raspoloženje : -.-
Datum upisa : 14.10.2012
Broj poruka : 4965

Vasa omiljena drama? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena drama?   Vasa omiljena drama? - Page 2 Icon_minitime1Ned 06 Jul 2014, 20:01

Ja nisam gledala, ali zelim da je pogledam.
Mozes slobodno da napravis novu temu za neku dramu ili nesto drugo ako nema.  Smile 
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?feature=g-user-f&list=FLNxFJ-eS0fHUEx_PuGhyRcw http://us5andth-4ever.heavenforum.org/
Rosumisorimu
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP



Pol : Muški
Lokacija : Novi Sad
Hobiji : Game development
Datum upisa : 30.10.2015
Broj poruka : 4

Vasa omiljena drama? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena drama?   Vasa omiljena drama? - Page 2 Icon_minitime1Pet 06 Nov 2015, 23:50

Najbolja Kdrama koju sam ikada gledao je "The Woman Who Still Wants To Marry" (ili kraci naslov "Still Marry Me"). To je moj opis savrsene drame - puna emocija, presmesna, gluma je super, pocuna sa lepim porukama (svi na kraju nauce svoju lekciju) ma strava! Smile

Pored te jako su mi se svidele i Personal Taste, Big, Romance, Gentleman's Dignity, Mrs Cop itd itd...puno sam Kdrama gledao i mnoge su mi se svidele, Kdrame su stvarno strava Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vasa omiljena drama? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena drama?   Vasa omiljena drama? - Page 2 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Vasa omiljena drama?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Vaša bias lista
» Prevodi K-Drama
» Lista postavljenih k-filmova i drama
» Omiljena kompanija?
» Omiljena pesma/spot?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
K-POP FORUM :: K-Filmovi/Drame :: K-Filmovi i drame-
Skoči na: